Не видають тиждень готівку валюти по замовленню

dnepryanik 25 августа 2022, 15:01
На цьому тижні вже тричі замовлюю валюту 1700$ зі своєї картки ПУМБ, чекав добу, набрали вранці 24.08, що немає в місті Дніпро валюти. Як це так?! І чому обіцяли, що точно буде після 15:00 та я час прогаяв. Запропонували в грн видати по неринкову своєму курсу, але шановні я хочу свої власні $. Домовився, що замовлять на наступний день 25.08, звонять зранку та теж ж саме говорять, що в Дніпрі взагалі немає у них $. Це або сговір, та тримають у себе валюту, але я замовив ще раз, та думаю марно чекати. Якщо так далі буде, то мабуть закрию рахунки, чого всім пораджу також. Інші банки видають долар без проблем по замовленню, для чого ця послуга взагалі?!
ПУМБ
25 августа 2022, 15:23
Вітаємо! Перепрошуємо за незручність. Всі ключові служби нашого банку працюють в посиленому режимі, проте, на жаль, бувають випадки, коли немає змоги доставити вчасно й необхідну кількість валюти на відділення. Якщо Вас проінформували, що на дату Вашого замовлення валюти не буде, зробіть, будь ласка, повторне замовлення.

dnepryanik
dnepryanik
25 августа 2022, 15:28
Так, а почему ваши менеджеры обещают ее 100% выдачу через сутки? Для чего такая функция нужна, если вы по факту интересуете своим предложением по выдачи, деньги приходят на карту с заграницы, которые очень нужны, и теперь я должен ждать сколько не понятно времени

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Не видають тиждень готівку валюти по замовленню