Плює на людей з тимчасово окупованих областей

Катерина Шкуропат 24 августа 2022, 9:40
Девіз банка — «Нічим не можемо допомогти!» Ще й менеджери кидають слухавки — це взагалі ТОП в обслуговуванні!
Не можемо зняти батькові гроші з валютної картки. Просто в додатку немає можливості скинути ці гроші на картку іншу, це повинна бути ТІЛЬКИ карка гривнева Пумб. Щоб відткрити діджитал картку потрібно ввести код з смс. Пояснюю що в Херсонській обсласті немає зв’язку, консультант мені каже, перезагрузіть телефон може зв’язок з’явиться…Пояснюю йому втретє — що таке коли немає зв’язку і прошу смс повідомлення переключити на Вайбер. Цього консультант зробити не може! Шукаю інфу сама як це зробити — через Вайбер бот. Але щоб перемикнути сповіщення, потрібно смс підтвердження…Починається ЗАМКНУТЕ КОЛО. Кажу, що мені робити? Ви можете зняти гроші в банкоматі. 😤 Пояснюю знову що таке окупація, і що останній раз я увімкнутий банкомат бачила у лютому. Потім мені кажуть, що як виявляється я можу в магазинах розраховуватись карткою🤣. Проводжу спеціалістам банку пояснювальну роботу з приводу того як працюють термінали, звідки вони беруть зв’язок і в котре наголошую що я на окупованій території.
Фінансовий номер змінити — ідіть в банк, які з лютого не працюють. Переказати кошти через сторонню фін систему — відмова банку, вимкнена на картці конвертація. Знов телефоную в банк, прошу увімкнути конвертацію — вони не можуть…

Шановний банк ПУМБ — у вас совість є?! Чому за шість місяців усі інші банки адаптувалися і допомогли людям, а ви пропонуєте мені лізти на гору шукати зв’язок і танцювати з бубном?! Чому ваші консультанти не в курсі новин? не знають що таке відсутній зв’язок?

Як тільки закінчиться війна — переведу батька на інший банк, бо з вами мати справи собі дорожче. Залишитись без грошей у війну, в окупації і без роботи.
ПУМБ
24 августа 2022, 11:28
На жаль, дистанційне відкриття рахунків можливе тільки через ПУМБ Онлайн. Працівники гарячої лінії не можуть допомогти з виконанням цієї операції.

24 августа 2022, 10:13
«Як тільки закінчиться війна»

То й мобільний зв’язок почте працівати
на всіх территорії України разом з смс-ками…

«в котре наголошую що я на окупованій території.»

То як ви плануєте на окупованій території сняти валюту
з банківської картки, якщо відділення укрбанків не працюють?
25 августа 2022, 9:49
Переказом на гривневу картку. Як всі інші люди знімають. Ви розумієте що я навіть перекинути кошти на іншу картку не можу
30 августа 2022, 18:35
Переказ з валютної картки на гривневу картку
дасть вам лише безготівкову гривню на БПК…

А далі тільки бартер:
— ви р2р-переказом відправляете кошти отримувачу
— вам віддають готівкову гривню згідно домовленності
Dmytro1977
Dmytro1977
30 августа 2022, 17:37
Ви гадаєте, що це смішно? На окупованих територіях люди знімають готівку через термінали в магазинах, сплачують комунальні платежі та замовляють товари на підконтрольній території. Для нас карти українських банків єдине джерело економічного існування. Не всі хочуть клянчити подачки у окупантів. Приватбанк вирішив сьогодні проблему з аутентифікацією без мобільного номера за 20 хвилин. ПУМБ просто відморозився. Це некомпетентно, непрофесійно і просто обурює.
24 августа 2022, 12:19
Мені не потрібен рахунок! Як мені зняти кошти з картки?
24 августа 2022, 12:38
Катерина Шкуропат
«Як мені зняти кошти з картки?»

В оккупированном российскими войсками Херсоне
и оккупированных районах херсонской области — НИКАК.
25 августа 2022, 9:50
Взагалі-то ви погано знаєте. У нас люди «обналичивают» з карток гроші кожного дня. Переказом на картку. Я кидаю гроші на картку людині у якої є готівка. З картки Пумб неможливо зробити переказ на іншу карту
25 августа 2022, 11:51
Це не зняття готівки
з банківської картки,
а бартерна угода.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Плює на людей з тимчасово окупованих областей