Відмова від інтернет-банкінгу онлайн

Лев Меренков 15 августа 2022, 16:45
З 15-го серпня банк вирішив відмовитися від підтримки можливості проведення платежів у веб-версії свого інтернет-банкінгу, посилаючись на те, що це можливо робити у мобільному застосунку. Але мабуть не усі ті, хто приймали це, відверто кажучи, спірне рішення, пробували скопіювати реквізити платежу з вайберу й заповнити їми форму платежу у мобільному додатку. У зв’язку з волонтерскою діяльністю, мені треба робити таких платежів десятки на день. Тому сприймаю це рішення просто як недбалість до клієнтів та елементарну зневагу до їх вимог щодо зручності та комфорту користування послугами банка.
ПУМБ
15 августа 2022, 17:16
Як альтернативний майданчик для здійснення оплат, ми можемо запропонувати Вам сайт PayHub. У пошуковику браузера введіть запит PayHub, або натисніть на банер, який буде відображатись на Головній сторінці веб-версії.

15 августа 2022, 17:38
PayHub взагалі не вирішує проблему. По-перше, незручно, бо не бачиш інформацію по своїм рахункам, історію платежів, контрагентів, шаблони. По-друге — елементарна присутність комісії за операції, бо в моєму банківському пакеті, наприклад, я нічого не сплачую за перекази на картки інших банків, а тут буду вимушений. А в моєму випадку ця комісія за місяць перетече в значну суму, яку можна витратити на щось корисне для армії.
16 августа 2022, 16:08
У такому разі пропонуємо Вам користуватися ПУМБ Online, який має майже всі функції веб-версії, а також безліч інших можливостей. ПУМБ Online постійно оновлюється, і з часом буде доданий увесь необхідний функціонал, який цікавить наших клієнтів.
Крім того, хочемо відмітити, що у веб-версії залишилася можливість:
— переглядати інформацію по своїх продуктах (рахунках, картках, кредитах, депозитах);
— переглядати історію платежів та формувати виписку і квитанції;
— переглядати витрати та надходження в розділі «Домашня бухгалтерія» тощо.
16 августа 2022, 17:21
А що таке тоді ПУМБ Online? У моєму розумінні це завжди був сінонім до веб-банкінгу. Мається на увазі, що це якийсь додаток, що треба встановлювати на компі? У такому разі, як його отримати?
16 августа 2022, 18:01
ПУМБ Онлайн — це мобільний додаток, який Ви можете встановити на телефон. Зробити це можна через Play Маркет або App Store.
17 августа 2022, 14:10
Я ще раз підкреслюю, що мобільний додаток не є зручним для виконання багатьох дій, тому не вважаю вашу рекомендацію щодо його використання доцільно. Власне, саме саме з приводу примусу до його використання з боку банку замість веб-додадтку я й оприлюднив цій відгук.

А сьогодні я ще й виявив, що мобільний додаток не дає можливості робити перекази на рахунок за реквізитами, тобто, тільки на картку! Це взагалі вже нікуди не лізе! Тобто, ви просто урізали функціонал веб-версії, нічого не дав замість! Тому я змушений переказувати кошти на карту іншого банку і вже звідти робити переказ контрагентові. Це просто неприйнятно!!!
17 августа 2022, 16:19
Вітаємо! На вкладці платежі у додатку ПУМБ Онлайн є функція переказу за реквізитами «Платіж або переказ за IBAN»

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Відмова від інтернет-банкінгу онлайн