Найгірший банк в Україні

Nataliia6219 11 августа 2022, 6:45
Якщо Ви думаєте співпрацювати з цим банком, краще ідіть до другого! Ніколи не мала проблем доки не прийшла до вашого банку. Хамовите ставлення до клієнтів, ніхто нічого не знає та не може нормально відповісти на питанння. Як у вас можуть працювати люди які навіть на знають скільки відсотків по кредиту бере ваш банк. «Ви самі можете подивитись./ Ви самі знаєте» Це нормальна відповідь для людини 60 років, яка не розуміє як користуватись онлайн банкігом? Я закрила кредит та заблокувала картку, бо не маю змоги прийти зараз та фізично її закрити у банку. Оператор запевнила мене що ніяких списань з картки не буде, ба більше я нею не користуюся взагалі, і сьогодні зранку в мене вже -700 грн з моїх власних коштів? Як це називається? Я закрила кредит і залишила більшу суму ніж потрібно, а сьогодні вже -700? За що? Нащо у вас оператори праціюють, якщо вони ніякого відношення до баньківської справи не мають. Це не банк, це просто вулична контора. Обходьте всі його десятою дорогою
ПУМБ
11 августа 2022, 10:16
Вітаємо, Наталія Віталіївна!

Щоб розібратися в ситуації будь ласка уточніть дату внесення платежу та де і коли Ви дізнавалися суму до повного погашення.

Nataliia6219
Nataliia6219
11 августа 2022, 10:50
Дата останнього платежу 10.08.2022 Суму до повного погашення я дивилася в онлайн додатку вашого банку. Я повністю закрила кредит і поклала більше, вільних моїх власних коштів на картці залишалося більше 900 грн, сьогодні зранку їх залишилося 221 грн, хоча я заблокувала картку, і оператор сказав ніяких списань не має бути Куди зникли 700 грн ніхто не знає Ще раніше зняли близько 1,5к теж хто за що, карткою я не користувалася останні пів року точно
PUMB
PUMB
11 августа 2022, 17:04
Наталія Віталіївна, Ви оплатили суму до повного погашення кредитної картки вона включає в себе використаний кредитний ліміт, комісію та відсотки, так як платежі вносились несвоєчасно одразу списалася комісія та відсотки за минулий період. Кошти які Ви внесли непотрібно знімати 30 числа відбудеться списання комісії та відсотків за поточний місяць. В системі ми бачимо, що до повного погашення Вам потрібно доплатити 0,01 коп. Також повідомляємо, що Ви можете отримати виписку про рух коштів та списання по картці в чаті ПУМБ онлайн.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ