Проблеми з блокуванням рахунків

yanki1704 15 июля 2022, 21:46
Я достатньо давно є клієнтом банку ПУМБ.
Певна сума коштів останні 4 місяці зберігалися на моїх рахунках в банку ПУМБ. Вони перетікали з депозиту «Вільний» на «Ювілейний», потім знову на «Вільний», на короткий термін під 3%, потім переоформив під 6%, після підняття відсоткових ставок. В цьому місяці знімав частинами. На рахунку залишалася деяка сума коштів, частину з яких я планував використати на погашення боргу по кредитній карті за минулий місяць.

Несподівано для себе кілька днів тому з’ясував, що мої рахунки заблоковані без жодного інформування по електронній пошті, СМС.
По телефону у відділенні мені заявили, що порахували оборот по рахунках за 6 місяців!!!
Це при тому, що останніх 4 місяці рахунок практично не поповнювався і кошти переміщувалися між депозитними рахунками через карту для виплат.

Що ніяк не в’яжеться з тим, що на фінансовому форумі
писав представник банку. Цитую:

В цьому місяці з мого рахунку не знімалась подібна сума коштів, і не клалась на рахунок.
ПУМБ
16 июля 2022, 14:53
Вітаємо, Павло Віталійович!
З 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану». При досягненні 400 000 тис.грн.(екв.) клієнту необхідно надати в банк документи, що підтверджують джерела походження коштів.
По рахунку були регулярні надходження та зняття. Потрібно пояснити операції, що проводяться і підтвердити джерела походження коштів.
З Вами зв'яжеться відповідальний представник Банку щодо необхідності надання документів для розблокування Ваших рахунків.

yanki1704
yanki1704
16 июля 2022, 19:01
Мої кошти переміщувалися між депозитними продуктами банку. Депозит «Вільний» передбачає вільне поповнення і зняття. «З 1.07.2022 року банком контролюється внесення готівкових коштів на рахунки клієнтів на суму 400 тис. грн та вище протягом місяця» — так вказано на гілці ПУМБ на сайті finance.ua, що мені підтвердили у відділенні банку З 1.07.22 року в мене не було надходжень в сумі 400 тис. грн і більше. І знімалася сума суттєво менше зазначеної
Jokets
Jokets
20 июля 2022, 5:29
Значит не не меньше

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Проблеми з блокуванням рахунків