БАНК ЩО ВІДІБРАВ ГРОШІ В ВОЕННИЙ ЧАС.

Jon 13 июля 2022, 14:42
Отделение по адресу: Сумы, ул. Петропавловская, 91
Я підприємець з 1993 р. У 2022 подзвонили з банку ПУМБ Запропонували відкрити в них рахунок Обіцяли гарні умови. І я Погодився. Приніс свої гроші поклав на рахунок розрахувався з постачальниками знову приніс поклав на рахунок і все. На цьому моє підприємницька діяльність закінчилася, бо ПУМБ заблокував мої гроші вимагаючи документи декларації. Надавши за останні два роки, банк запросив ще за п’ять, надавши їх, банк запросив доходи дружини.
Я розумію що банк просто заволодів моїми грошима та неохоче їх віддавати. Куди звертатися за допомогою в цій ситуації я не знаю. Тому й пишу тут щоб другі люди не робили такої помилки як зробив я коли намагався займатись бізнесом через банк ПУМБ і приніс свої гроші до банку.
ПУМБ
13 июля 2022, 15:02
Вітаємо! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН або номер телефону, щоб ми перевірили інформацію.

13 июля 2022, 16:03
Я вже надав свій ПІБ та ІПН і що ?
Я надав у банк всі документи що підтверджують походження тих коштів що оберталися в банку та банк з цим згоден. Так, як підтверджена сума обернулася через банк декілька разів про що свідчать документи про внесення мною до банку грошей декілька разів протягом року, то як потрібно ще підтвердити цю вже підтверджену суму що обернулася через банк завдяки моїй підприємницькій діяльності. Чому в банку намагаються мене змусити щось придумувати ? Чому банк у воєнний стан ускладнює роботу підприємцям ?
PUMB
PUMB
13 июля 2022, 16:46
Нам Ви ПІБ та ІПН не надавали. Без них ми не можемо перевірити інформацію по Вашому питанню і надати відповідь.
Судячи з Ваших слів, ми можемо тільки припустити, що відбулося обмеження видаткових операції за Вашими рахунками, через перевищення накопичувального ліміту на внесення готівки.
Для того щоб зняти обмеження з рахунків необхідно документально підтвердити походження коштів. Банк аналізує кожне поповнення окремо і за результатами перевірки формує перелік документів, які необхідно надати в Банк для подальшого вивчення.
Обмеження буде знято, коли Ви надасте необхідні документи і відбудеться перевірка.
Банк не привласнює Ваші кошти і не намагається ускладнити роботу підприємцям. Даний ліміт діє згідно Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 17.03.2022.
13 июля 2022, 22:14
Ви кажете не правду. Я надав свій ПІБ та ІПН на офіційній сторінці ПУМБ у фейсбуці . То скільки разів потрібно це робити ? Чи в банку нема комунікацій між своїми ж структурами ?
13 июля 2022, 22:21
Добре мені не важко. Я ще раз надаю свій ПІБ та ІПН безпосередньо Вам. В приватному.
Pumbovik
Pumbovik
15 июля 2022, 9:22
У них якобы сейчас накопительный финмониторинг от 400К суммарно с любого времени для внесенных наличных, наверное стоил не спешить переносить туда свое ПП
15 июля 2022, 10:00
Так ! Склали в одну суму за весь час що там рахунок відкритий. І це усі розуміють що на одні гроші вимагають до п’яти різних підтверджень. Працівники банку ухиляються «Чикаємо після закінчення війни» .
Письмового документа про те що вимагають не дають на відріз. Зв’язок односторонній, лише коли дзвонять з банку . Куди надавати документи ? Навіть електронної пошти офіційної не має.
До відділення 60 км. їздив тричі. Зараз не маю можливості брати з аналогової декларації ще. Це вже будуть за останні 10 років.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45
PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / БАНК ЩО ВІДІБРАВ ГРОШІ В ВОЕННИЙ ЧАС.