Постоянно ухудшение сервисов

Denis7122 12 июля 2022, 11:13
При регистрации счета все нормально, но потом банк постоянно ухудшает условия ставя пользователей перед фактом:
— были смс — лет 10 работали отлично, но нет придумали пуши и послали всех клиентов на них и пофиг на мнение клиентов
— была веб-версия — лет 10 работала отлично, но послали всех в приложение и пофиг
— качество приложения — ужасное (правильнее сказать оно ублюдочное), пишешь замечания по работе, но проблема не решается
В целом становясь клиентом готовьтесь к тому, что условия со временем будут все хуже и банк максимально будет подсовывать комфортные только для него условия
ПУМБ
12 июля 2022, 13:28
Вітаємо! Перехід на push-повідомлення та веб-версію додатку, був виконаний за рішенням Банку, для задоволення оновлених запитів наших клієнтів, та зважаючи на ряд причин, серед яких: посилення безпеки даних клієнтів, зручніть у використанні, покращення послуг підтримки, розширення спектру можливостей, технічне оновлення тощо.
Банк продовжує вносити покращення та зміни в роботу додатку, опираючись на потреби та рекомендації наших клієнтів, зокрема і Вас. Проте, аналіз, розробка та впровадження нового функціоналу потребує певного часу. І ми дякуємо Вам, за те, що Ви залишаєтеся з нами і надаєте цінні поради!
Не забувайте, будь ласка, також періодично оновлювати додаток, щоб внесені зміни відображалися і на Вашому телефоні.

12 июля 2022, 14:39
«для задоволення оновлених запитів наших клієнтів,» статистику покажете? Чи всі ці клієнти є робітники банку?
Якщо перекласти з красивою на культурну:
— чхати ми хотіли на клтєнтів тому вісм влупили пуші
— чхати ми хотіли на клієнтів тому всі мають користуватися ТІЛЬКИ додатком
— чхати ми хотіли на проблеми (комфорт користування, то що) додатку, якщо не працює то ваші проблеми — «їжте, що дають», і памятайте веб-версії(де все ок) не має, тому що чхати ми хотіли на клтєнтів
12 июля 2022, 14:51
Якщо у Вас виникають проблеми з користуванням додатку, перевірте наявність стабільного підключення та встановіть останню версію додатку. Якщо це не допомагає, Ви можете направити запит у відділ технічної підтримки — потрусити телефоном чи натиснути декілька разів по екрану.
12 июля 2022, 15:36
Робив і що? Нічого
Доречі а як бути з поверненням смс та веб-версії?
Дайте вгадаю — ніяк, бо девіз ПУМБ — «чхати хотіли на клієнтів»
12 июля 2022, 16:00
Наразі повернення СМС та веб-версії не передбачається через наявність значно більш популярних серед наших клієнтів і краще технічно виконаних альтернатив. ПУМБ постійно розвивається й удосконалюється, зважаючи на сучасні тенденції. Банк разом з клієнтами крокує у майбутнє й розвиває більш сучасні способи комунікації та надання інформації, такі як push-повідомлення чи ПУМБ Online.
У разі повернення СМС та веб-версії, про це буде написано на нашому сайті та в наших соціальних мережах.
pumpum
pumpum
12 июля 2022, 20:59
А как быть тем клиентам которые не пользуются смартфонами? Да-да, еще есть такие люди которым от телефона нужна в первую очередь именно функция телефона, а не всякие фейсбуки, инстаграмы и прочее. Меня например вполне устраивает компактная кнопочная звонилка, а не кирпич с ненужными мне функциями. Интернетом предпочитаю пользоваться с обычного стационарного ПК или ноутбука. К тому же как быть с вашими push-уведомлениями если нет мобильного интернета, что в нынешнее время очень часто случается? Кроме этого мобильное приложение, как уже было сказано, полный отстой. Взять хотя бы те же коммунальные платежи. Создал шаблоны по адресу. Пару месяцев все было хорошо. Теперь платежки не подтягиваются. Шаблоны удалить нельзя, только создавать кучу новых, причем все реквизиты нужно вводить вручную. Ошибся в цифре — твои проблемы.
Pumbovik
Pumbovik
15 июля 2022, 9:20
1. Здесь «представитель банка» ничего не решает, только бросает отписки «скинуть ИНН», дальше на вашу проблему забивают просто.
2. Их мобильное приложение — глючный тормозной кривой кусок Г
3. Веб-версия настолько устарела, что ее поддерживать никто не хочет, т.к. она писалась лет 10 назад, ее просто надо сносить и заново писать, а на норм программистов у пумба денег нет. Поэтому веб-версию стараются отключить как можно большему количеству пользователей и пересадить на прогу

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Постоянно ухудшение сервисов