Невозможность использовать своих счетов

nasya 11 июля 2022, 17:18
В связи с тем, что нет возможности обратиться в банк, пишу здесь
Имея счета, карты и депозит, не могу пользоваться ими: снять, перевод, рассчитаться в торгово-сервисной сети.
До 1июля личные средства использовались меньше 100 т грн в месяц. Сейчас стоит блокировка по фин мониторингу, якобы я использовал
999999999999грн.
Помогите решить вопрос с фин мониторингом, чтобы я в дальнейшем мог использовать свои карты, счета, депозиты.
ПУМБ
12 июля 2022, 10:10
Вітаємо! З 17.03.2022 вступив в силу Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану», згідно якого з 17.03.2022 року діє накопичувальний ліміт на внесення готівки (сумуються всі дроблені суми) через POS-термінали у касі Банку, ПТКС та сформовані заяви на переказ готівки на рахунки до 400 000 грн. У разі перевищення ліміту відбувається обмеження видаткових операцій.
З Вами має зв'язатися відповідальний представник Банку щодо необхідності надання документів для розблокування Ваших рахунків.

nasya
nasya
12 июля 2022, 17:34
До 1июля личные средства использовались меньше 100 т грн в месяц. А1июля заблокировали. 100 000грн вроде меньше чем 400 000грн, как может сумма 100 т грн превышать 400 т грн? Или новые математические изменения произошли?
13 июля 2022, 3:32
У них все не как у людей, все банки как банки, а этот г**нобанк.
13 июля 2022, 3:40
Формально ані закон, ані нормативи НБУ не містять прямої вимоги до банку рахувати 400 тис. грн накопичувальним підсумком, але й не забороняють такий підхід. «Відповідно до цього закону та постанови № 60 НБУ, банк може приймати понад 400 тис. готівкою для зарахування на поточний рахунок без документів, але при цьому зобов’язаний повідомити клієнта, що всі видаткові операції (в тому числі й переказ на інший рахунок) будуть доступні лише після подачі документів. При цьому посилання йде на закон про боротьбу з відмиванням, де „пороговою“ операцією називається будь-яка від 400 тис. грн разово, а не накопиченням», — пояснюють експерти «Мінфіну». Ох и фантазёры пумбовцы, зачем же ссылаться на то чего нету!!!
13 июля 2022, 22:40
То чому банк не звертається до правоохоронних органів стосовно відмиванню … якщо він так вважає. Та не ніякого офіційного листа . Займає позицію типу «а проблеми і не має»
Дуже шкодую що пішов до цього банку.
Jokets
Jokets
20 июля 2022, 5:41
Фантазер это вы так ещё и читать не умеете. Сумма 400000 это порог от которой банк 100% просит документ. Все что меньше это на усмотрение банка если он подозревает что у вас не законная деятельность, в этом и суть фин мониторинга, что нету никаких цифр где бы говорилось как избежать самого же закона
13 июля 2022, 22:32
БАНК ЩО ВІДІБРАВ ГРОШІ У ВОЄННИЙ СТАН.
Я підприємець з 1993 р. У 2022 подзвонили з банку ПУМБ Запропонували відкрити в них рахунок Обіцяли гарні умови. І я Погодився. Приніс свої гроші поклав на рахунок розрахувався з постачальниками знову приніс поклав на рахунок і все. На цьому моє підприємницька діяльність закінчилася, бо ПУМБ заблокував мої гроші вимагаючи документи декларації. Надавши за останні два роки, банк запросив ще за п’ять , надавши їх, банк запросив доходи дружини.
Я розумію що банк просто заволодів моїми грошима та неохоче їх віддавати. Куди звертатися за допомогою в цій ситуації я не знаю. Тому й пишу тут щоб другі люди не робили такої помилки як зробив я коли намагався займатись бізнесом через банк ПУМБ і приніс свої гроші до банку.
Pumbovik
Pumbovik
15 июля 2022, 9:23
Скаргу в НБУ пишіть. С ПУМБом спілкуйтесь виключно у письмовій формі

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Невозможность использовать своих счетов