Біда з роботою он-лайн додатку, повний ігнор звернень від кліента

LiudmilaSL 8 июля 2022, 16:12
Це не банк — це зібрання повних ледарів і не професіоналів. Наполегливо раджу всім, хто ще не відкрив рахунок в цьому банку — ніколи не робіть цього. Робота банку ПУМБ — повний когнітивний дисонанс! Ніби то досить привабливі умови для співпраці, приємні і чемні співробітники в відділеннях, непогана репутація засновника (як ніяк, найбагатша людина в Україні), а на справді — повний непрофесіоналізм, байдужість і халатність. А головна біда-бідуща — додатки Didgital ПУМБ для бізнесу, та, особливо — ПУМБ онлайн для фізосіб. В Didgital ПУМБ — звичайна річ, одну і теж платіжку провести клієнту двічі і повний безлад з рухом коштів по рахунку. Не «царська» це справа — вести нормальний облік руху коштів по рахункам для співробітників банку ПУМБ. Вам це треба, ви і розбирайтесь, чому у вас по рахунку двічі проводиться один й той самий платіж і не співпадають обороти. Але верх відсутності компетенцій, сервісу і простого розуміння сутності процесів обліку за рухом коштів по рахунку чекає на вас в системі ПУМБ онлайн. Тут можливо все!!! У вас, наприклад, 3 червня, може пройти одна операція тричі, хоча на справді, ви її здійснили лише раз. Ви залишаєте звернення на лінію підтримки з проханням перевірити баланс. На ваше прохання в банку — нікому немає жодного діла. Це не їх робота- контролювати рух коштів по рахунку. Ви можете писати, дзвонити, залишати звернення — байдуже. Не потрібні банку ПУМБ клієнти. Ви можете звернутись до відділення. Зареєструвати звернення — туди ж — ноль реакцій. Проблеми з відображенням руху коштів у клієнта — це не проблема «дівчаток», що працюють в банку. І взагалі — кому потрібні ці питання від клієнта. Треба ж кави, чи чогось ще там ще попити, посидіти з розумним видом за планшетом,
і додому.Воно якось там та й буде. Але чекайте — 1 липня в онлайн додатку з’явиться платіж від 03 червня, з інформацією про списання з гривневого рахунка коштів в євро, операція про зняття коштів зі зміною балансу по рахунку відобразитись декілька лишніх разів, при тому що ви цих операцій не робили, і ваш баланс, протягом 3 днів змінитися від 15000 до 61000, але не в вашу користь. Кошти з вашу рахунку зникнуть і вам ніхто не дасть відповіді — як це можливо? Що відбувається? Перевірити баланс за рахунком, перевірити коректність його відображення в системі — ви мрієте таке зробити!!! І не мрійте! Це — з області фантастики. Ну не працюють в банку люди з інтелектом. Категорична раджу — в жодному разі НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЬ до служби *** (в нормальних банках — лінія підтримки). Це просто зібрання людей, які взагалі не уявляють, хто вони і навіщо вони ходять на роботу. Звернення ви їм можете лишати кожний день протягом місяця, що дня. Якщо ви думаєте, що на них хоча б хтось прореагує — ви наївні. Не для того цей банк існує, щоб звертати увагу на клієнтів. Це банк, який з високої гори плює на вимоги своїх клієнтів, уявлення немає про те, що таке система обліку і коректна робота онлайн додатку
ПУМБ
8 июля 2022, 17:27
Уточніть, будь ласка, з чим у Вас виникла проблема: з відображенням операції в додатку чи з помилковим списанням? Напишіть нам конкретно суть Вашого питання. Також напишіть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН або номер телефону, щоб ми могли перевірити інформацію.

8 июля 2022, 18:05
Як я можу пояснити Вам, чому у Вас з системою онлайн сервісу — суцільна лажа??? Перегляньте мої скарги — 03.06 -1111540935, 09,06- 1711278948,1973509074,1115305332, 17.06. — звернення в відділення 15 м. Київ,01.07.1190094829,01.07 — 120/154 — звернення відділення 15 м. Київ, 04.07−1718995259,1509325330,06.07−1179080483,07.07−1820765121,08.07−1492074234, 08.07−1882856136, 1399414036, 1172909711, та скріншоти, що я Вам надсилала на почту info@fuib,com, зверныться до співробітниці відділення № 15 м. Київ на ім'я Наталя — вона була безпосереднім свідком лажи вашої системи.Я — не можу пояснить, чому у ваших програмістів ростуть руки із місця, що ніжче спини.
8 июля 2022, 18:39
У Вас вже досить давно виникла системна проблема з адекватними робітниками. Проблема є як з відображенням, так і з системою обліку залишку грошових коштів. Мабуть, якщо у клієнта на рахунку сума більше двозначного числа — 10 гривень — ваш ПУМБ онлайн і програмісти, що обслуговують систему — зависають — конкретно і на довго.Підкажіть, ну де ви їх таких знаходите? Невже так коштів на достойний персонал, що вміє і хоче працювати, так не вистачає?
Aleksei03
Aleksei03
10 июля 2022, 11:23
За закрытие счёта ФОП содрали 300 грн. (мы тут ни при чём РКО)) Интернет банкинг для ФОП это просто ужас!
11 июля 2022, 15:08
Согласна с Вами на все сто. С меня не содрали — у них есть вариант перевести деньги на счет личной карты — это без оплаты. Но советую Вам — проверьте баланс вашего счета. Для ПУМБ обычная практика одну платежку провести Вам дважды. При этом , если вы ФОП, то заплатите налогов больше с не существующего в реальности оборота. Если Вы думаете, что этот банк знает что такое система бухучета и контроля — вы так ошиблись, что просто слов нет. БЕГИТЕ ВСЕ ИЗ ЭТОЙ ШАРАШКИНОЙ КОНТОРЫ!!!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Біда з роботою он-лайн додатку, повний ігнор звернень від кліента