Скарга

Fleure88 28 июня 2022, 0:16
Отделение по адресу: Черкассы, ул. Смелянская, 36
23.06. менi зателефонувала оператор банку та запропонувала закрыти заборгованiсть по кредитнiй картцi за програмою спрощення кредиту (за умови внесения 1800 на карту). Я погодилася внести зазначену суму та внесла ii наступного дня у найближчому вiддiленнi. Спiвробiтник вiддiлення PUMB у Черкассах назвала менi iншi суми для повного погашения моiх забаргованостей перед банком, через що ми декiлька разiв дзвонили на гарячю лiнiю. Кожного разу мeнi називали новi суми. Врештi-решт, спiвробiтник рекомендував менi внести 1800 грн. на погашения кредитноi карти та 824 грн. для погашения товарного кредиту.
Моя мета: повнiстю розрвхуватися з забов’язаннями перед банком PUMB та отримати довiдки про вiдсутнiсть заборгованостi перед банком. Зважаючи на незрозумiлiсть та непрозорiсть спiвпрацi зi мною як клiэнтом — прошу надати довiдку про повне закриття моiх рахункiв у банку PUMB.
Станом на 27.06. у видачi довiдок менi вiдмовлено, кредити у базi даних не погашенi.
Квiтанцii про оплату рекомендованих сум маю.
ПУМБ
28 июня 2022, 10:24
Вітаємо! 1800 грн — це сума внесення по акційній пропозиції. Вам потрібно було звернутися у відділення банку для отримання гарантійного листа.
Працівники ж відділення Вам говорили суму до повного погашення. Це сума всієї Вашої заборгованості. Відповідно, вона відрізняється від суми акційної пропозиції.
У видачі довідки про закриття Вам відмовили, бо кредит залишається діючим.

28 июня 2022, 10:22
Вам необхідно повторно звернутися у відділення.
28 июня 2022, 11:33
Гарантийное письмо мне отказались дать, справку о закрытии ТОВАРНОГО кредита тоже отказались выдавать, хотя я внесла полную сумму. На сегодня, прошу: помочь мне закрыть все счета в банке PUMB и получить соответствующие справки с мокрой печатью. Оставшуюся сумму по кредитной карте согласна внести.
Артем Корягин
Артем Корягин
28 июня 2022, 16:54
По проведенной уже операции, где имеете квитанцию, посетите сегодня-завтра отделение, попросите запросить гарантийное письмо по указанному и погашенному вами кредиту на вашу электронную почту … Бумажные документы о закрытии могут прийти в течении 14 дней после даты операции на адрес, указанный в банке как место вашего фактического проживания, я например жду по своему акционно закрытому кредиту. … Товарного кредита у меня не было, не подскажу.
29 июня 2022, 16:35
Дякую
28 июня 2022, 17:27
Програма передбачає повне закриття кредиту/ліміту кредитної карти після виконання Вами всіх умов, одна з яких оплата суми, зазначеної в повідомленні, та надання поштової адреси доступної для листування, за якою Ви зможете отримати повідомлення від Банку про прощення боргу.
При виконанні зазначених умов, впродовж 14 днів Банк здійснить прощення, після чого Укрпоштою надішле на вказану Вами адресу поштове повідомлення про прощення боргу та закриття кредиту/ліміту кредитної карти.
29 июня 2022, 16:34
Питания по моэму кредиту та кредитнiй картцi вирiшено в ровному обсязi. Дякую за честнiсть та порядiчнiсть.
Oleks2707
Oleks2707
15 октября 2022, 20:16
Доброго дня, пийшло повідомлення в застосунок про прошення боргу по кридитній картці, з певною суммою, підкажіть чи дійсно це працює, та чи є якісь гарантії від банку що при виконнані цих умов пропозиція буде дійсно виконана зі сторони банку.
17 октября 2022, 9:47
Вітаємо! Так, ми проводимо акції прощення заборгованості по кредитам та кредитним карткам. Вам потрібно звернутися у відділення для отримання гарантійного листа.
Олена Олена
Олена Олена
19 октября 2022, 20:00
Добрий день. Мені прийшло повідомлення у застосунок про можливість прощення боргу по кредитці. Чи можу я це зробити, знаходячись за кордоном? І чому сума до сплати+ сума прощення менше ніж сума до повного погашення?
remonter9
remonter9
3 ноября 2022, 13:31
Доброго дня! На пошту пришло повідомлення про можливість прощення боргу по кредитній карті. Як довго діє ця програма?Чи необхідно вносити однією сумою борг чи можна декількома? Сам знаходжусь на окупованій території, прошу надати консультацію.

Курс валют в ПУМБ

EUR 44.4 45