Пумб заблокував рахунок і відмовляється повертати мої кошти

ryslan1311 22 мая 2022, 14:14
Отделение по адресу: Ивано-Франковск, ул. Труша, 4
Пумб заблокував рахунок, аргументуючи тим, що сума надхожень на карту перевищила 400 000 грн, хоча у відділенні банку спочатку говорили що оборот в 400 000 є на місяць, а як виявилось — від початку воєнного стану.
Документи про походження я надав, але їм вони не підійшли (хоча в, А банку і моно банку ці ж самі документи підійшли, (там ясно видно що я терористів на фінансую)) ,і вони відмовились повертати мені мої кошти у розмірі 100 000 грн і 1400 долларів з мого рахунку, оперуючись законом 2120 IX від 15 березня, який якоби дозволяє їм тримати мої кошти в себе до кінця воєнного стану, який може закінчитись через 2 роки, (В тексті цього закону я не знайшов нічого, що може вказувати на законність рішення банку.)
В колеги була така ситуація з моно банком і а банком, він не зміг пояснити джерело походження коштів і вони без проблем закрили рахунок і перевели кошти на карту іншого банку.
Написав письмове звернення в нац.банк, звернувся в адвокатське об'єднання і буду писати скарги всюди де тільки зможу, доки ці крадії не повернуть мені мої кошти.

Нікому не раджу цей банк, в них правила міняються кожний день, вчора оборот був 400 000 в місяць, сьогодні 400 000 за воєнний період, а завтра потрібно буде пояснювати походження кожної гривні, при чому пояснення про походження яке розуміють інші банки,їм чомусь не підходить.Це дуже підозріло, складається враження що вони просто не мають коштів в обороті,і залучають в оборот кошти простих людей!
ПУМБ
PUMB 22 мая 2022, 16:08
Вітаємо!

З 17.03.2022 року діє накопичувальний ліміт на внесення готівки (сумуються всі дроблені суми) через POS-термінали у касі Банку, та термінали самообслуговування. Якщо сума внесення дорівнює або перевищує ліміт 400 000 грн, а клієнт не може надати документи, що підтверджують джерела походження коштів, кошти вносяться на рахунок клієнта зі встановленням ліміту на видаткові операції. У разі виникнення підозри, що внесені чи отримані клієнтом банку — фізичною особою кошти є нелегально отриманими або активами, пов'язаними з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансування, рахунки клієнта блокуються без попередження.

Ми бажаємо допомогти Вам розібратися в ситуації. Для цього просимо Вас відправити в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН, а також дату звернення до відділення банку.

22 мая 2022, 17:37
На заблокированнные ПУМБом средства вы
имеете право купить военные облагации
и финмониторинг ПУМБа обязан
не блокировать такие транзакции…
22 мая 2022, 18:29
А можно на них купить бронежилет сыновьям Ахметова и билет на фронт плацкартом укрзализници? подскажите если знаете.
22 мая 2022, 18:43
Сыновья Ахметова — граждане Великобритании
и прекрасно себя чувствуют, проживая
в Лондонской недвижимости…

Купить конечно можно, но это не решит проблему
комплектования призывников…

Ведь кроме сыновей Ахметова у нас масса
молодых и не очень людей, которые сейчас
реально прячутся от призыва
на территории Украины…
23 мая 2022, 2:03
Так это в них проблема??? из-за них ПУМБ деньги ворует и какие-то лимиты готивки придумывает? я думаю все-таки в Ахметове и его семье. наверное, не хватает на дорогую коммуналку в Британии. с богатых нас решил собрать.
23 мая 2022, 7:54
«я думаю все-таки в Ахметове и его семье.»

Думать можете о чём угодно …

ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» — никто не отменял…

ryslan1311
ryslan1311
23 мая 2022, 13:28
Ваш банк ПУМБ зсилається на закон 2120 IX від 15 березня , згідно якого він має право не повертати мої кошти до кінця воєнного стану,прошу написати цитату з цього закону де це описано, бо я такого не знайшов! З моїй документів про походження коштів видно що я НЕ фінансую тероризм і зброю! прошу конкретно підтвердити ваші дії цитатою з закону!
Drach
Drach
24 мая 2022, 8:36
Вот что нашёл в этом Законе:

банк не вживає заходів для встановлення джерел походження коштів при їх внесенні клієнтом — фізичною особою у готівковій формі на його поточний рахунок у розмірі, який відповідає пороговій фінансовій операції, у разі якщо такий клієнт не надав на вимогу банку відповідні документи або відомості;

банкам забороняється здійснювати видаткові операції (зокрема, видавати кошти у готівковій формі, проводити їх переказ) за рахунками клієнтів — фізичних осіб з коштами, зазначеними в абзаці другому цього пункту, крім випадків переказу таких коштів на спеціальні рахунки, відкриті Національним банком України для підтримки Збройних Сил України та/або для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від дій держави-агресора Російської Федерації, а також для придбання облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації».

Банк після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни:

має право здійснювати видаткові операції за поточними рахунками клієнтів — фізичних осіб з коштами, внесеними ними у готівковій формі відповідно до абзацу другого цього пункту, після вжиття заходів для встановлення джерел походження таких коштів відповідно до вимог цього Закону;

зобов’язаний протягом 30 днів після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни надати Спеціально уповноваженому органу інформацію про заморожені активи відповідно до вимог цього Закону";
24 мая 2022, 14:38
22 мая 2022, 17:37
На заблокированнные ПУМБом средства вы
имеете право купить военные облагации…

Либо ждать отмены военного положения…
Aleksei03
Aleksei03
25 мая 2022, 2:05
Читаю и понимаю, какое дно пробил банк!
1 августа 2023, 14:16
У меня уже скоро полтора года с момента воровства ПУМБом денег. видимо, Ринат еще проверяет. не будем торопить события.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Пумб заблокував рахунок і відмовляється повертати мої кошти