Заморозили кошти

Користувався банком, все було добре, але 11 травня зайшовши в додаток в мене борг 999999999999 за підозрілі операції. Вирішити як в інших банках дистанційно проблему неможливо, треба тільки їхати в банк. На те що зараз немає бензину і мені їхати 35 км сказали це не їхні проблеми.

11 травня приїхав в відділення міста Кременчук, привіз ок-5, ок-7 та справку з налогової, також зробив і на батька, бо він мені теж пересилає кошти на мій рахунок.

Досі відповіді не має, заблоковані кошти в розмірі 57 320 грн, це гроші які мені скинув батько з ПриватБанку, квитанції по цим операціям в мене є, по всим іншим операціям я також можу надати інформацію, нічого протизаконного я не робив, як мені далі довіряти вашому банку якщо ви блокуєте кошти без попереджень, якщо ви бачите що підозріла операція то можна її не зарахувати як це роблять інші банки.

Надайте мені відповідь, мені розблокують рахунок, чи потрібно їхати і писати хаяву на закриття рахунку з переводом моїх коштів які мені відправив мій батько на карту іншого банку?

Мені потрібні кошти які ви в мене забрали щоб далі існувати, я довірив вашому банку майже все що в мене було…

Дякую за допомогу, Слава Україні!
ПУМБ
17 мая 2022, 18:12
Героям Слава!

Вітаємо, Володимир Володимирович!

У Вас перевищення ліміту 400 000 грн. Ліміт накопичувальний, діє з 17 березня 2022 року на підставі розділу II п. 3. ч. 12 ЗУ №2120-IX від 15 березня 2022 року.

На даний момент розблокування рахунків в роботі. Необхідно очікувати, у разі потреби додаткових документів з Вами зв'яжуться.

Також відповідно до цього ж закону:
• рішення про закриття рахунку та зняття коштів буде прийматися після закінчення воєнного стану в Україні;
• зняти ліміти можна, якщо Клієнт планує перевести з рахунку суму на:
√ рахунок Збройних Cил України для надання допомоги Збройним Cилам України та спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України для надання допомогиЗбройним Силам України.
√ поточний рахунок Міністерства соціальної політики України, відкритий в Національному банку України для благодійної допомоги та забезпечення підтримки найуразливіших категорій населення.
√ рахунки банків України для придбання облігацій внутрішньої державної позики «Військові облігації».
Зараз Ваші документи знаходяться на розгляді, необхідно очікувати, про розблокування Вас додатково проінформують.

Дякуємо.

xxxmmm
xxxmmm
18 мая 2022, 11:08
У Вас перевищення ліміту 400 000 грн. Ліміт накопичувальний, діє з 17 березня 2022 року

да вы брехуны высшей масти, вы мне этот лимит за полтора года насчитали задним числом.

кому вы врете?)))

крохоборы ахметовские.
18 мая 2022, 17:24
Мені відповіли що потрібно за всі кошти які надійшли дати докази що я сплатив податки. Я хочу закрити з вами співпрацю, ви просто вкрали зараз кошти які перерахував мені батько.
Я хочу зняти ліміти і купити військові облігації на моїх рахунках банків україни, що мені для цього потрібно?
18 мая 2022, 20:47
Я перевищив ліміт 400 000 готівкою, ви можете надати адресу куди я можу скинути докази, а саме квитанції про походження коштів з 17 березня 2022 року.
Електронна адреса чи якийсь зворотній зв’язок, щоб я не їздив у відділення банку, бо я проживаю 35 км від ближнього відділення
PUMB
PUMB
19 мая 2022, 15:43
Володимире Володимировичу, як відповіли раніше, наразі Ваші документи знаходяться на розгляді у відділенні, куди Ви їх подавали.
Зараз розблокування рахунків у роботі.
Якщо Вам необхідно надіслати додаткові документи — Ви можете зробити це дистанційно, на пошту Банку info@fuib.com.
Дякуємо за розуміня!
23 мая 2022, 14:43
Надіслав відомості та документи що до перевищення ліміту 400 000 грн.на єлектронну адресу info@fuib.com, чекаю як найшвидшого вирішення проблеми
2 июня 2022, 13:35
На електронну адресу відправив, та відповіді не прийшло. Поїхав у відділення і стосовно 400 т. грн від 17 березня надав відомості. Рахунок досі заблокований, мені потрібні ці кошти на лікування, платити за комуналку, також в мене грудна дитина якій теж потрібно харчуватися і існувати. Ви вкрали мої всі накопичення, а саме 57 320грн. Стосовно зміни від 17 березня відомості як вимагає НБУ надав. Стосовно всіх операцій по моїм рахункам до 17 березня прошу до абзацу третього ч.1 ст. 15 як найшвидше розблокувати мої кошти та закрити мої рахунки. Заяву я вам написав у відділенні Кременчука, чекаю як найскорішого вирішення проблеми

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ