Представники банку не здатні вирішити проблему підчас війського стану

У мене є договір (від 2019р) про відкриття банківської скриньки у АТ «ПУМБ» у відділенні м. Львів, вул. Чайковського 17. Договір був дійсний до березня 2022. В зв’язку із початком війни в Україні, мені довелось терміново покинути країну, не розірвавши договір з АТ «ПУМБ» і не повернувши ключ від скриньки.
Станом на сьогодні я не можу повернутись в Україну, а якщо продовжуватиметься війна, не зможу цього зробити і в найближчому майбутньому, для того аби передати працівникам відділення ключ. Уповноважена працівниця банку повідомила на мій запит, що з червня банк має намір стягувати з мене якимось чином пеню.
Проте я хочу закрити договір та повернути ключ, який фізично знаходиться у мого чоловіка. Про це я неоднократно повідомляла представникам банку по месенджеру + електроні листи, які залишаються без уваги. Доручення на чоловіка немає оформленого.
Прошу повідомити яким чином розв’язати дану ситуацію. Чи можу я передати якимось чином, будучи закордоном, уповноваження своєму чоловіку закрити мій договір та повернути АТ «ПУМБ» ключ та закрити договір.
ПУМБ
17 мая 2022, 12:05
Вітаємо, Світлана Володимирівна!

В даному випадку потрібно оформити довіреність на ім'я Вашого чоловіка, якщо Ви не плануєте найближчим часом повернення в Україну, рекомендуємо звернутися до консульства для її оформлення.

16 мая 2022, 19:29
Автор, а Ви пропонували працівникам банку такий варіант — щоб чоловік приніс ключ і повернув його банку?

Я думаю, що з поверненням ключа банку через чоловіка проблем не буде. Але якщо у скриньці ще є цінності — навряд чи працівники погодяться віддати їх чоловіку. І навряд чи повернуть йому заставу за ключ.

Єдиний вихід, який я бачу — зробити довіреність на чоловіка там, де Ви зараз перебуваєте — за кордоном, у іноземного нотаріуса і переслати її в Україну.

Взагалі, про це варто було потурбуватись завчасно — перед від`їздом.
16 мая 2022, 19:36
І якщо не секрет, звичайно — що Вам заважає приїхати до Львова хоча б на декілька днів і владнати справи з банком ?
Світлана Шушкевич
Світлана Шушкевич
18 мая 2022, 17:30
Мала дитина, якщо вам дуже цікаво
18 мая 2022, 19:31
Якщо ви змогли з малою дитиною терміново втекти за кордон, то не думаю, що проблемно буде з нею повернутись на кілька днів, щоб владнати справи, замість того, щоб шукати винних у проблемах, які самі ж створили.

Робити банк винним нічого — ви самі не дотримали умов договору. І об`єктивних причин для цього не було і немає зараз.

Але, зрештою, можете оформити доручення за кордоном і переслати сюди — ваша справа.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Представники банку не здатні вирішити проблему підчас війського стану