Вимагатильство

Saga1989 11 февраля 2022, 15:16
Моя знайома узяла кредит у Пумб, но по причини пониження на роботи не змогла його закрити банк звернувся до приватного нотаріуса і зробив припис на одкритя виконавчого провадження послі чого вона закрила борг полностью прощо й лист з виконавчої і бюро кредитних історій кредит закритий пройшло около двох років банк незвонив і нічого не писав, а тут рішив просеби нагадати і зказали що сума боргу 6000 тисяч бо відійти вони хотіли її зекономити гроші і подали у виконавчу службу на 600 грн менши, а тапер вони спомнили і грозяця знову одкрити виконавче провадження після звернення на гарячу лінію з просьбою представити документи на основі яких було одкрито виконавче провадження оператор у грубі формі сказав що звертайтися у письмовій формі і бросив трубку
У мене вопрос к Придставникам Пумб моя знайома просила вас занижати суму боргу для виконавчои і чому не повідомили зразу проце і Лі після закриття виконавчого провадження, а ждали 1год щоб скопилася така сума
ПУМБ
11 февраля 2022, 15:24
Добрый день! Нам очень жаль, что Ваша знакомая оказалась в подобной ситуации. Будем рады помочь и разобраться в сложившейся ситуации детальнее. По этому, рекомендуем Вашей знакомой написать нам, в личных сообщениях, ФИО, ИНН, номер телефона, номер кредитного договора, который был закрыть, а также дату и время обращения на горячую линию, чтобы мы смоги проверить корректность обслуживания со стороны наших коллег. Мы обязательно все проверим и во всем разберемся.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6