tatyana850 17 ноября 2021, 15:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Андреевская, 4
Звернулась ло відділення ПУМБ, за адресою м. Київ, вул. Січових Стрільців, 103−105, для вирішення питання про повернення відсотків по кредитам військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на весь час їх призову. Заповнила заяву, надала копії документів (паспорт, ідентифікаційний код, копія посвідчення офіцера Національної гвардії України, копію довіки надала в якій зазначено з якого періоду призвана на службу під час мобілізації на особливий період) Зателефонували з відділення повідомили, що в переліку немає такої довідки, що потрібно лишще довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції, відсічі збройної агресії Російської Федерації на території Луганської та Донецької області. Питання до керівництва баку ПУМБ.
Чому мені відмовили у перерахунку відсотків, якщо з новими ст. 14 п. 15 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» 23 квітня 2021 року, який звучить саме так: «Військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на весь час їх призову, а військовослужбовцям під час дії особливого періоду, які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, — штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються». Я призвана на військову службу саме під час дії особливого періоду. Ці проблеми винили тільки з Вашим Баком ПУМБ, інші банки керуються Законами України дотримуються закону і на цих же підставах перераховують відсотки військовослужбовцям призваним так як і я під час мобілізації на особливий період.
ПУМБ
17 ноября 2021, 16:11
Тетяна, вітаємо!

Дякуємо Вам, що знайшли час звернути нашу увагу на дану ситуацію. Дійсно, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку» у нашому банку є відповідні критерії визначення військовослужбовців, які мають право на ненарахування відсотків, пені та штрафів за кредитними угодами.

Будемо раді допомогти Вам та розібратись детальніше. Напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення, дату та час звернення у відділення банка, а також, Ваш ПІБ,ІПН та номер телефону. Ми обов'язково все перевіримо та надамо Вам зворотний зв'язок.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Доброго дня! Повернення відсотків Військовослужбовцям, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на весь час їх призову.