Перешкоджають відмові від маркетингового непотребу

Otvam 11 ноября 2021, 11:54
Зателефонувала на гарячу лінію, щоб банк вимкнув опцію надсилання мені рекламних і маркетингових пропозицій. Виявляється, відмовитись від таких пропозицій, просто зателефонувавши з фінансового номеру, як це практикують у розвинених банках, неможливо. Треба йти у відділення, писати заяву. Га? А про діджіталізацію ви нічого не чули, нє? Розраховуєте на те, що клієнт полінується йти, не має часу і т.д. І як щодо зменшення безпосередніх контактів, аби зменшити ризики інфікування коронавірусом? Теж не чули?
Далі. Якщо паспорт клієнта — картка ID, то для відмови від маркетингових розсилок кров з носа треба ще й паперовий додаток (за ним треба пертись в епідемію через півкраїни в місце прописки/реєстрації), о як! Без цієї бумажки вимкнення розсилок неможливе. Між тим, рахунок ви відкрили мені без всіляких паперових додатків — вся ж інформація є на чіпі ID. Чи ви так вже хочете, так вже хочете втюрювати своє маркетингове сміття, що перешкоджєте відмові від нього всіма примітивними способами? То я просто заблокую ваші повідомлення, і ви все одно не будете мені нічого втюхувати, забудьте. Що мені треба від банку, вирішую Я, а не ваші маркетологи.

І доведіть до толку вашу віртуальну Поліну, бо пересилає до нецільового фахівця, клієнт тратить зайвий час, аби потрапити туди, куди треба. Чули дзвін з цими віртуальними помічниками, а толку з цього.
ПУМБ
11 ноября 2021, 13:03
Вітаємо! Дякуємо Вам, що звернули нашу увагу на дану ситуацію. Будемо раді допомогти Вам та розібратись детальніше. Крім того, дійсно, ID картка потребує наявність додаткового документа з пропискою, альтернативним рішення може слугувати додаток «Дія». Напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення Ваш ПІБ, ІПН, номер телефону, дату та час останнього звернення на гарячу лінію, щоб ми змогли перевірити коректність консультації зі сторони наших операторів. Ми обов'язково все перевіримо та надамо Вам зворотний зв'язок в особистих повідомленнях.

12 ноября 2021, 10:53
Добрий день, дані відправила.

Дякую, що відреагували, а також що витримали належний тон, як і належить у розмові з клієнтом — очікувала негативу (під моїм відгуком про роботу «Монобанку» на мене напала армія його ботів, тому нехай «Монобанк» повчиться у вас, що треба реагувати на клієнтське незадоволення, а не нападати).

Щодо прецеденту. Персональні дані тримача ID знаходяться на чіпі - інакше не було би сенсу преходу на діджітал-методи. Паперовий додаток потрібен, якщо в організації нема пристроїв для зчитування інфорації з чіпів (переважно це невеликі структури). У вашого бнку таких пристроїв немає? Ви невелика структура?

Установи і організації припиняють надсилати маркетингові пропозиції за дзвінком клієнта або його зверненням в електронній пошті, не вимагаючи документів і тим самим не створюючи зайвої бюрократії. І лише ПУМБ цього зробити не може — але по факту не хоче.
PUMB
PUMB
12 ноября 2021, 17:15
Вітаємо! Ми завжди раді відповісти на Ваші запитання та зробити нашу співпрацю більш комфортною для Вас. Згідно чинної процедури, для ідентифікації клієнта-власника ID-картки також необхідно надати оригінал документу про місце реєстрації проживання. Для більшої зручності власники ID-карток можуть пройти ідентифікацію з використанням мобільного додатку «Дія». Останній варіант наразі доступний для всіх послуг, що надаються у відділення банку, окрім оформлення кредитних рахунків, проходження процедури актуалізації данних (переідентифікації) та касових операцій. Ми активно працюємо над тим, щоб невдовзі запровадити авторизацію через «Дія» для всіх типів послуг. Також ми неодмінно надамо Вам додатковий зворотній зв’язок стосовно відключення маркетингової комунікації одразу після завершення перевірки. Дякуємо за розуміння!
18 ноября 2021, 10:11
Вітаю всіх — банк і тих, хто читає.
Банк вирішив позитивно моє питання, дякую. З установою справу мати варто — реагує на запити клієнтів, виправляє нестиковки.

Банкові. На жаль, «Дія» поки що не викликає довіри — це треба зливати у мережу свої персональні дані, а гарантії захищеності нема, ще не таких взламували. Українські застосунки робляться «на коліні» (як от офіційний застосунок «Вдома»). Тому лячно. Чим менше посередників — тим краще. Можливо, банк розгляне можливість напряму через операторів вирішувати питання (чи створювати клієнтські заявки), які активам банку якоїсь потенційної небезпеки не становлять (ті ж маркетингові розсилки) — як от роблять ваші партнери, конкуренти чи установи з інших сфер. Це погляд клієнта — сам інцидент вичерпано, дякую ще раз. І ще раз з наступаючими — аби Святий Миколай на пару із Санта Клаусом успішно розглянув всі корпоративні і персональні листи))
18 ноября 2021, 10:20
*через операторів та застосунок «ПУМБ».

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Перешкоджають відмові від маркетингового непотребу