Дякую вам за допомогу.

Uran00012 9 сентября 2021, 12:57
Два дні назад писав я емоційний пост, про «Шахрайство на гарячій лінії та в інстаграмі в банку ПУМБ»

Але дякую вам мінфіну за допомогу та роз’яснення, що ви вирішили цю ситуацію.

Коли будете в наступний раз робити нові розіграші, то будь ласка попереджуйте про розіграші гарячу лінію ПУМБ, та працівників банку. А то в них інформації не було, і тому мені говорили, що це схоже на шахрайство. Але завдяки вашій допомозі, вашому роз’ясненню, встало все на свої місця. Та мій брат дійсно переміг, та вже в ПУМБ онлайн відображається депозит на суму 30 000 грн. Щиро вдячний організаторам за ЧЕСНИЙ розіграш. Всі хто читає смс, хочу запевнити, що розіграш був чесний і мій брат який ніколи не являвся клієнтом банку ПУМБ -переміг. Тепер мій брат являється клієнтом банку ПУМБ. Йому подобається додаток ПУМБ онлайн, дуже зручний та простий в користуванні. Та з часом, він познайомиться детальніше з банком, і йому, ще щось обов’язково вас сподобається…

Дякую всім працівникам банку ПУМБ, який знаходиться в місті Прилуки Чернігівської області. Ви завжди привітливі, ввічливі, допомагаєте тоді коли потрібно, вас дуже гарний колектив. Відділені банку ПУМБ, відчуваєш себе як в дома, комфортно та уютно.

Я вже являюсь три роки клієнтом ПУМБ банку, і мені вас завжди подобається. Не шкодую що вам довіряю. Ви найкращі серед найкращих!

Був від мене емоційний коментар два дні назад, але завдяки відповіді мінфіну — вирішили питання.
Дякую ще раз, за ЧЕСНИЙ розіграш. Та дякую вам мінфіну за допомогу, бо без вас, так би всі думали, що то шахрайство і приз мій брат не отримав би…
ПУМБ
9 сентября 2021, 13:45
Доброго дня! Ми вдячні Вам за приємний відгук та високу оцінку нашої роботи, для нас вкрай важливо відповідати Вашим очікування. Також щиро вітаємо Вашого брата з перемогою в нашій акції «Святкуємо — Даруємо».

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6