Фігня

Patriot482 18 июля 2021, 20:05
Поповнення карток в терміналі це плюс. А от ставлення до клієнтів взагалі ніяке. На скарги не відповідають, додаток жахливий, привязка на гривневій картці до валюти, працівники відділення толком нічого не можуть пояснити, завжди відправляють на обласне відділення чи гарячу лінію. Не рекомендію.
ПУМБ
19 июля 2021, 9:35
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що Ви залишились не задоволенні нашою роботою. А також, вдячні Вам що звернули нашу увагу на дану ситуацію. Будемо раді допомогти Вам у всьому розібратись. Напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення наступну інформацію: ПІБ, ІПН, адресу, приблизну дату і час звернення до відділення банку, а також, приблизну дату та час звернення на гарячу лінію. Ми обов'язково все перевіримо та зі всім розберемося.

18 июля 2021, 20:32
Змістовний відгук, маса корисної інформації.
Якщо автор такого відгуку не «рекомендіє» — значить ні ногою у цей банк.
30 августа 2021, 22:46
«Поповнення карток в терміналі це плюс»… Тепер немає і поповнення карток в нових терміналах Приватбанку. Вони не обслуговують картки ПУМБ, про що повідомляють власнику. Приватбанк це підтвердив при зверненні на гарячу лінію. У старих терміналах за поповнення береться плата. Банк ПУМБ ніяк не реагує на це, повідомляє, що він тут ні при чому, відсилає в Приватбанк, одним словом зайняв позицію «моя хата скраю» … Що стосується того, що банк не відповідає ні на звернення, ні на скарги, я вже писав. Уже другий місяць не можу отримати відповіді на прості запитання в своїх зверненнях.
30 августа 2021, 22:56
Хіба автор відгуку сказав, що мова йде власне про термінали Приватбанку?
Картки ПУМБа можна без комісії поповнювати у терміналах Easy Pay.Зарахування миттєве.

P. S. Здається і у City24, але з ними не радив би зв`язуватись — там платежі зараховуються за 2−3 дні.
19 сентября 2021, 10:01
Карты ПУМБ без комиссии пополняются и в терминалах iBox, но эта компания имеет ряд нерешенных проблем. Техподдержка практически не работает. Дозвониться просто нереально. Терминалы часто выходят из строя. Возврат денег при решении проблем выполняется в течение двух недель!!! У меня iBox принял купюру 500 грн. и не засчитал ее в общую сумму. Пришлось доказывать, что ты не слон. Писать заявление. Первая проверка ничего не обнаружила!!! И только после второй проверки они купюру все-таки нашли. Она, оказывается, прошла у них мимо приемника!!! Поэтому надежнее дело иметь все-таки с большим банком, чем с компаниями, которые самостоятельно даже инкассацию не выполняют и гордо об этом сообщают пользователю — мы тут ни при чем, это все банк неправильно инкассацию выполнил. А ты у этого банка даже спросить не имеешь права, где твои деньги…
19 сентября 2021, 10:45
Я через iBox поповнюю картки Монобанку і А-Банку, через Easy Pay — картки Альфа-банку і ПУМБа. Чи мені так везе, чи навпаки, Вам не везе — не знаю, але проблем з цими терміналами я ще не мав. А щодо «надійності» терміналів «великого банку» — ну почитайте гілку відгуків Привату, там регулярно з`являються відгуки, що термінал купюри прийняв, на рахунок не зарахував, а підтримка «морозиться» — спочатку обіцяють розібратись і кошти повернути, а потім заявляють, що «при інкасації зайвих купюр не виявлено». До речі, з моїм товаришем теж подібний випадок стався, його відгук теж там є.
19 сентября 2021, 18:47
«почитайте гілку відгуків Привату»…
Так я ж и не хвалю Приват, с ним тоже проблемы случались, когда, например, он принял купюру, половину положил на карту, а вторую «загнал» на счет МТС, с которым у меня контракт был и деньги просто улетели в космос… Я никого не хвалю и особо и ругать можно не за то, что плохо работают терминалы (любой технике свойственно ломаться), а за то, что последующие действия этих банков и компаний не лезут ни в какие ворота, когда они «не могут» провести проверку в течение 2-х недель или каким-то невероятным образом «не обнаруживают» купюры и показывают пальцем в сторону какого-то банка, который для них выполняет инкассацию, а ты с этим банком не имеешь по этому вопросу вообще никаких отношений!!! И говорю я о том, что сроки таких операций необоснованно завышены и от этого удобно только банкам и этим «ай-боксам», по вине которых у клиента проблема, а они преспокойно отдыхают по 2 дня в неделю и ни о чем не беспокоятся, потом говорят. что ничего не найдено, потом назначают новую проверку и снова предлагают ждать 2 недели!!! Я говорю о том, что у всех клиентов таких сервисов «поза» уж очень неудобная, в которую эти сервисы их ставят. И если уж так, то имеет смысл из нескольких зол выбирать наименьшее. А какое именно. сложно сказать…
19 сентября 2021, 20:01
«И говорю я о том, что сроки таких операций необоснованно завышены» — ну тут не посперечаєшся, що є, то є. І управу у цьому випадку на них знайти важко, на жаль.
20 сентября 2021, 1:27
Так…