заборгованність

Людмила Дем'ян 20 апреля 2021, 13:08
З мене утримували гроші по виконавчому провадженню приватного виконавця тепер ії фамілія Павелків Т.Л., а була на той час Вольф Т. Л. ВП
№ 56537547 від 15.06.2018року на суму 33 449,91грн., з місця роботи утримали 33449,91грн. у вересні 2019року та ще з Пенсійного фонду утримували.В липні 2019 року сума була повністю повернута, але приватний виконавець не припиняв своє проводження і з мене далі Пенсійний фонд утримував гроші, я пішла до адвоката мені почали допомагати і в серпні 2020року припинили утримання грошей з січня цього року банк ПУМБ мені не повертає гроші, я отримала листа що треба надати рахунок в форматі (IBAN). Отримавши листа я зразу надала номер
на електрону почту та відправила заказним листом мені зараз відповідають що знов треба чикати місяць відповіді поки знов розглянуть лист, заборгованість 17 721,47грн.та скільки ще чикати? Як з мене то проценти та приватному виконавцю стягнути, а як мені то навідь мої гроші не повертають,
ПУМБ
21 апреля 2021, 10:31
Людмила, дякуємо Вам за звернення. Дуже прикро, що сталась подібна ситуація. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення під яким номером зареєстроване Ваше звернення або Ваш ідентифікаційний номер (ІНН).

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ