Жахливе обслуговуання

Лілія Гречух 18 марта 2021, 18:38
Зверталась на гарячу лінію Банку оскільки не сходиться сума мінімального платежу по картці, хотіла щоб пояснили чому така ситуація.Зареєстрували звернення ще 01.03. І по сьогоднішній день немає відповіді.Прошу надати відповідь по заяві і скарзі № 1194770693.Скільки можна просто перереєстровувати запити!!!
Такого неадекватного і пофігістичного ставлення до клієнта я ще не зустрічала в жодному банку!!! 18 днів мені ніхто не може пояснити ситуації по моєму запиту!!!
Чому я повинна кожного дня нагадувати про запит і вирішення проблеми.
Жахливе відношення, ніколи більше не буду вас рекомендувати, і пошвидше з вами також попрощаюсь. Жахливий банк по відношенню до клієнтів
ПУМБ
19 марта 2021, 17:19
Лілія, доброго дня! Колеги вам телефонували 17.03.21 по результатах вашого звернення, але, на жаль, вони не змогли з вами зв’язатись.

RosNaz
RosNaz
18 марта 2021, 20:32
Я згоден з Вами. Банк вже має з Вас відсотки за користування кредитом. І йому якось однаково, що Ви вимагаєте
lamal
lamal
19 марта 2021, 14:47
Мене теж маринуюють вже місяць ((
Лілія Гречух
Лілія Гречух
19 марта 2021, 17:51
Що ви обманює е не було ніякого пропущеного 17.03!!! Телефон завжди біля мене, і я сама до вас дзвонила ще 18.03 на гарячу лінію, де знову мені сказали почекати до кінця дня!!! Ви що клієнтів за ідіотів сприймаєте!!!Так ідіоти ви є, бо так витрачаєте клієнтів!!! Обманщики ви є!!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ