мобільний додаток

grey wolf 17 марта 2021, 14:17
Так і не виправили проблему з поверненням платежів при оплаті комунальних послуг у мобільному додатку ПУМБ онлайн (тобто після оплати гроші повертаються назад на карту). Судячи з відгуків інших клієнтів банку, проблема носить масовий характер. Технічна підтримка повністю ігнорує цей факт. На мій запит отримав відповідь «Реквізити при оплаті були вказані не вірно». У мене риторичне запитання: чому по цих самих реквізитах платіж проходить у Приват24?
ПУМБ
17 марта 2021, 18:16
Добрий день! Уточніть, будь ласка, в особисті повідомлення номер звернення для перевірки інформації.

1954 P
1954 P
17 марта 2021, 15:52
Вчера все оплатил, ничего не вернулось.
17 марта 2021, 16:54
У одних возвращается, у других — нет. С чем это связано пумб вразумительного ответа дать не может.
vala52
vala52
17 марта 2021, 18:16
Вчера оплатил, сегодня уже зачислены на ЦКС.
Сегодня снова оплатил 8 разных платежей по коммуналке.
Уже в 00.30 мин. завтрашнего дня буду наблюдать поступят или нет.
Все квитанции в приложении, как и раньше, фиксируются с синими печатями.
Кто хочет может на почту себе скидывать и т.д.
Я храню в приложении, ни одна квитанция не пропала, все платежи совершенные ранее прошли.
17 марта 2021, 21:53
У вас повертаються гроші по реквізитам, які ви вводили самі, чи по реквізитам, які банк вказує сам у рахунках на комуналку?
17 марта 2021, 22:23
Ввожу код ЄДРПОУ, підтягується підприємство-надавач послуг, ввожу номер особового рахунку, покази лічильника, суму… Реквізити не можуть бути не правильні, взяті зі свіжих квитанцій.
17 марта 2021, 22:50
Я покази лічильників в рахунках не вказую, лише дублюю суму, яка вказується в рахунку. Внесення показників не може впливати? Може це, якимось чином збиває програму?
17 марта 2021, 22:54
Я мав на увазі, що в мене без показників все прлплачується без повернення.
17 марта 2021, 23:10
Оператори гарячої лінії кажуть, що покази лічильника треба зазначати, у вас оплата проходить без них… Як все заплутано( Я пробував з показниками і без, платіж повертався.
17 марта 2021, 23:15
Ось ще один аналогічний випадок https://minfin.com.ua/company/pumb/review/217218/#com4057574
17 марта 2021, 22:09
Оплата за Укртелеком не входить в розділ «комунальні послуги».Якщо заплатити з кредитки, чи буде кншбек 5%? І, головне, чи буде на оплату Укртелекому діяти пільговий період?Ніколи не оплачував такі послуги з кредитки.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ