Незрозумілі умови для оформлення особистої кредитної карти

Pshkll 28 декабря 2020, 14:09
Отделение по адресу: Полтава, ул. Небесной Сотни, 9/17
Через сайт подав заявку на оформлення особистої кредитної карти «ВСЕМОЖУ». Через 5 хвилин зі мною зв’язався представник банку, запитав який кредитний ліміт я хочу, назвав йому і він сказав, що так, мені можна оформити карту з таким лімітом. Трішки розпитав чим я займаюсь та іншу загальну інформацію. Погодили зустріч в банку, з собою потрібно було взяти паспорт(у мене ID карта, про що казав) і оригінал ІПН. Аналогічна інформація прийшла і потім в СМС повідомленні. Прийшовши в банк в назначений час, від мене крім паспорта і ІПН ще попросили «витяг про місце реєстрації», якого я не маю, бо на даний момент ніде не зареєстрований, але я маю постійне місце проживання уже на протязі 3х років., про що повідомив представнику. Але мені відмовили у відкритті карти сказавши: «спочатку зареєструйтесь десь, візьміть вигят і потім приходьте для відкриття карти». Я перший раз таке чую! В жодному адекватному банку не вимагають такий документ при відкритті кредитної карти. 2020 рік надворі, зараз більша частина населення України проживає без реєстрації місця проживання, або з реєстрацією, ну взагалі в іншому місті. До цього відкривав кредитну карту у монобанку і ще одному банку — все було добре, ніхто про такий документ навіть не згадував, ID карти і ІПН було достатньо. Не можу рекомендувать даний банк, пуста витрата часу. А самому банку: ви щойно втратили свого потенційного клієнта.
ПУМБ
28 декабря 2020, 17:27
Доброго дня!
Приносимо вибачення за дане непорозуміння.
Прохання уточнити в особисті повідомлення Ваше ПІБ, номер телефону та час розмови з представником Банку.

rusgl
rusgl
28 декабря 2020, 14:23
>> 2020 рік надворі, зараз більша частина населення України проживає без реєстрації місця проживання

Відповідно до законодавства, особі, яка знялася з реєстрації в одному місці дається тридцять календарних днів на те, щоб зареєструватися в іншому.

sro
sro
10 января 2021, 17:37
Это в каких адекватных не вымагают?
«не вымагают, но и кредита не дают» ©

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Незрозумілі умови для оформлення особистої кредитної карти