0675403786 28 декабря 2019, 22:02
Я 20.12.2019р купила телефон, (в м.Кролевець) так як мій старий телефон зламався, відкривши в вашому банці кредитну карту… Мені була обіцяна розстрочка на три місяці мого платежу. І було сказано що це така акція і мені прийде смс… де мені потрібно буде щось підтвердити… Так як в старому телефоні в мене була велика сімкарта мені її обрізали і вставили в новий куплений телефон… я чекала чекала смс, а вона не приходила і така як мені було потрібно їхати на роботу, а ваш співробітник пообіцяла, що смс прийде… я поїхала. До вечора смс не прийшла, я зателефонувала на гарячу лінію, мені сказали, що гроші перечисляються до 3 днів і смс прийде за цей період… В понеділок я знову позвонила на гарячу лінію так як смс не було… мені сказали, що смс мені було відправлено ще в п'ятницю… якраз в той період коли я міняла телефони… на вайбер… Так як вайбер я устанавлювала на новий телефон вже під вечір я ніякої смс не побачіла. Бо вайбер у мене весь з нуля став. І ніяку інформацію не було збережено… Я вже неодноразово зверталась на горячу лінію, робила звернення( скаргу 23.12.2019), але ніхто мені так і не передзвонив не прислав ніяких смс через п'ять робочих днів як обіцялось. Сьогодні 28.12.2019 я вже подала скаргу на те що ніхто не зреагував на моє звернення. Мені знову сказали, що вже ця скарга на невідоеаговане звернення буде знову п' ять робочих днів розглядатись… А в нас Новий рік, і стільки свят! Ви, що знущаєтесь? Мені сказали що розглянуть звернення і перешлють смс знову, так як були такі обставини… Але мені буде видно швидше повернути телефон і закрити рахунок в вашому банку. І купити через інший банк.
ПУМБ
PUMB 2 января 2020, 13:57
Доброго дня!
Дійсно, пропозиція аби скористатись сервісом «Сплачуй частинами» надходить на Ваш номер в Вайбер. Підключити сервіс Ви можете за допомогою колег з контакт центру, Вас ідентифікують та активують сервіс:

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Ніяк не реагують на звернення клієнта банку. Вже стільки нервів витрачено і часу, що нікому не рекомендую цей банк.