Кредитка «Все можу» - цікаве рішення, хоч і можна не все

kingcity 28 мая 2019, 16:20
Отделение по адресу: Львов, ул. Мирослава Скорика, 17
Клієнтом ПУМБа я є вже близько 15-ти років, але його кредитними продуктами ще ні разу не користувався.Точніше — колись давно була картка з овердрафтом, але я ним так ні разу і не скористався. Тепер вирішив спробувати їхню кредитну карту «Все можу». Чим вона приваблива? Як на мене. то більшість кредитних карток діляться на два типи — ті, які орієнтовані на використання безготівкових кредитів і ті, які націлені на користування готівковими кред.коштами. У цьому плані «Все можу» є своєрідним симбіозом — у неї є пільговий період до 62-х днів на користування кредитними коштами по безготівкових розрахунках у торговій мережі а також можливість безкоштовного зняття готівкових кредитних коштів у будь-якому банкоматі світу (але пільговий період на їх використання не розповсюджується). Тобто орієнтована вона як на готівкові, так і безготівкові кредити. Зняття власних коштів — з комісією. Є також можливість покупки товарів у розстрочку на 24 міс. у магазинах-партнерах з 3-х місячним пільговим періодом (без відсотків). Якщо погасити заборгованість достроково (у пільговий період) — ніяких відсотків не сплачується. Поповнювати карту без комісії можна у касах, терміналах та банкоматах банку, а також переказом з іншої карти на сайті банку чи через систему «ПУМБ-онлайн», З комісією — через термінали Привата та iBOX. Колись була також можливість поповнення через EasyPay, але не впевнений, що вона є зараз. Ніяких бонусів та кешбеків по карті не передбачено. Ще тішить відсутність «підводних каменів» — страховок, прихованих комісій, платних СМС і т.д. Тарифи досить прозорі. Тепер щодо процедури оформлення. Замовив карту на сайті, передзвонили швидко, запросив кредитний ліміт 30 000 (макс.можливий без довідки про доходи), оператор сказала «хвилинку» і через хвилину повідомила, що мені схвалено ліміт 30 000. Узгодили відділення і час мого приходу для оформлення карти.Але коли я прийшов туди, то виявилось, що про час мого приходу нікого не попереджали. Але черги на той момент у банку не було, одна з менеджерів якраз закінчувала роботу з клієнтом, тож довго чекати мені не довелось. Тут мені вже озвучили іншу суму кред.ліміту — 15 000, яка ще має бути затверджена остаточно. Ну що ж, нічого нового, така практика є і у інших банках (щоправда не у всіх). Пояснення типове — перша озвучена сума це попередній розрахунок. Процедура оформлення довгою не була, у числі питань у мене попросили телефони 3-х контактних осіб. На протязі цього ж та наступного днів цих людей обдзвонили, задали питання про мою платоспроможність, рід занять і т.д. Подзвонили також і мені, поцікавились з якою метою я оформлюю картку, рід занять, дохід, кредити у інших банках і т.д. Після цього 15 000 тис. ліміту мені встановили. Карту можна замовити як миттєву так і іменну, обидві безкоштовні, іменна виготовляється на протязі 7-10 днів.Сподобався дизайн карти — золотистий восьминіг на чорному фоні. Хоча, звичайно, це справа смаку. Спробував скористатись розстрочкою — купив деяку побутову техніку у «Фокстроті». Через 3 дні прийшло СМС, що мені підключено розстрочку по цій покупці, вказано було її термін, щомісячну розрахункову дату та суму мінімального платежу. Розстрочку я погасив достроково, чере 1,5 міс. і ніяких відсотків не платив. Щоправда, мені не дали відповіді про порядок дострокового погашення розстрочки — на гарячій лінії, сказали, що потрібно вносити не менше щомісячного мінімального платежу з СМС, а основну суму можна погасити і в останні дні пільгового періоду, у відділенні ж сказали, що при достроковому погашенні потрібно розбити суму розстрочки на 3 рівні частини і щомісяця вносити не менше. Це питання так і залишилось до кінця нез`ясованим. Кілька слів про інтернет-банкінг «ПУМБ-онлайн». Він є як у веб так і у мобільній версії. Реалізований на досить високому технічному рівні. Якщо я не помиляюсь. колись йому навіть нагороду присуджували за безпеку. Щоправда, це було не рік і не два тому і я зараз вже не згадаю, що це була за нагорода. Є всі необхідні функції, перегляд інформації — залишки, операції в розстрочці, кредити і т.д., можливість встановлення лімітів, тимчасове блокування і т.д. Особисто мені користуватись зручно. У веб-версії є один мінус — відсутність двохфакторної авторизації, тобто немає СМС для підтвердження входу. Але 3-D secure присутній У мобільної версії є можливість входу по Touch ID та можливість крім пароля створити ПІН для входу. Що ще скажу про ПУМБ. Тут багато пишуть про шахрайство з картками ПУМБа. Як не дивно, за майже 15 років дотепер у мене не було ні однієї спроби шахрайства по його картках. Зрештою, такі речі відбуваються з картками чи не всіх банків і ПУМБ тут не лідер. Але не буду перехвалювати їхню службу безпеки — розкажу про один інцидент, який трапився зі мною минулого року. На один з моїх телефонів (номер якого я не залишав у ПУМБі) стали приходити СМС з інформацією про рух коштів по рахунку фірми, яку я не знаю і до якої не маю стосунку (можливо чи клієнт, чи банк десь неправильно вказали номер).Звернувся на гарячу лінію — пообіцяли розібратись.Ніякого ефекту. Через якийсь час дзвоню знову — говорять у нашій системі такий номер не зареєстровано, зверніться у відділення, напишіть заяву. Пішов у своє відділення ПУМБа, там сказали, що такий номер в системі є, рахується за фірмою з іншого міста, прийняли заяву. Знову ніякого ефекту, СМС приходять. Дзвоню знов на гар.лінію- у нас такий номер в системі не рахується, але оформили моє звернення з вказанням паспортних даних. І далі все те ж… Тоді написав лист на їхню ел.пошту. Прийшла відповідь — враження, що про це питання вперше чують. Вкажіть номер, на який приходять СМС, як давно, наведіть повний текст повідомлення, назву фірми, номер рахунку. В котрий раз все це навів. І сталось чудо! Кілька разів мені ще подзвонили з банку для уточнення, тоді повідомили, що ці СМС вже мені приходити не будуть. Дійсно, так і сталось. А ще через досить довгий час (кілька місяців) прийшов офіційний лист з банку, що проблему вирішено! До цього часу я вже встиг забути про неї. Зрештою, я у цій історії не постраждав — просто надоїдали СМС, які були призначені не мені. Але довгий час я міг бачити операції по рахунку сторонньої фірми, до якої не мав стосунку і банк цим не переймався, не дивлячись на мої звернення. Але повернемось до «Все можу» — продукт цікавий і тарифи конкурентні і прозорі, тому продовжую користуватись. Хоча говорити, що можна з нею все — трохи перебільшення :). Жаль, що у ПУМБі немає зараз цікавих пропозицій по дебетних картках, такі як були колись — «Міцний», «З вершками» і т.д., у всякому разі нинішні дебетні пакети мені не цікаві.
ПУМБ
PUMB 28 мая 2019, 16:46
Вітаємо, kingcity!
Дякуємо за такий розгорнутий відгуг про роботу ПУМБ та наші продукти і послуги. Нам приємно, що Ви лишились задоволені обслуговуванням.

Акції банку, актуальні новини та інформація, щодо виходу нових продуктів публікується в нас тут https://about.pumb.ua/presscenter — слідкуйте за нами! :)

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5

Курс валют в ПУМБ

PLN 10 10.5
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Кредитка «Все можу» - цікаве рішення, хоч і можна не все