Погрози!

Lilia096 24 января 2019, 14:53
Доброго дня! В 2018 році я взяла у кретит телефон у магазині кредитором був Пумб банк, кредит я виплатила і за це мені дали кредитну карту якою я постійно користувалась. Був такий час коли була тимчасово безробітня за цей час, я не мала змоги ложити кредит, на данний час я працюю та кожного місяця коли дають зарплатню, я стараюсь погашати відсотки. Працюю я в такій компанії в якій гроші видають на руки та в різні дні. Пумб банк в цей час поки немає грошей постійно назвонюють і погрожують судом та поліцією! Шановний Пубм банк, прошу вас не залякувати та не названювати щохвилини, я знаю що у мене виситт кредит, коли я маю змогу то ложу. Ви все одно начисляєте такі відсотки, що я тільки і їх взмозі положити!!! Зверніть увагу на моє прохання!!!
ПУМБ
PUMB 25 января 2019, 12:28
Кредит — це фінансове зобов'язання, необхідно вносити кошти в розмірі не менше мінімального обов'язкового платежу до платіжної дати, згідно умов Вашого кредитного договору.

Контролювати баланс заборгованності та обсяг мінімального платежу Ви можете самостійно в режимі «онлайн» за допогомою ПУМБ онлайн online.pumb.ua/ та Вайбер https://chats.viber.com/pumb/

Вкажіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН, перевіримо інформацію.

Sanitar1982
Sanitar1982
26 января 2019, 16:18
Не передавайте свои персональные личные данные левым людям.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ