Непрофісіоналізм працівників установи.

Працівники банку не знають законів про обмін валют, я преніс на обмін 100 швейцарських франків, касир провірив на подлєнность і сказав шо купюра справжня но не захотів приймати під придлогом шо вона пошкодженна хотя всі знаки на неї видно вона не порвана, вона ледве брудна вона просто як була зігнута пооставалися полоски як на любих купюрах які старше 2-3 років.Я звернувся до керуючого вітділення мало того шо я чекав його хвилин 20 його не було на робочуму місті так щей як він прийшов він даже не глянув на купюру толком сказав що вона пошкоджена хоть я казав що вони порушують постанову НБУ №502 про те що Потертості і загальні забруднення (включаючи забруднення, що викликають локальну люмінесценцію паперу в ультрафіолетових променях); являються незначними поскодженнями і вони зобовязані прийняти цю купюру, якщо моє повідомлення не буде роглянуте як мені сказали з гарячої лінії за 3 робочих дня я буду звертатися до поліції.

kingcity
kingcity
24 ноября 2018, 9:44
Поліція Вам не допоможе, тут криміналу немає. З цим питанням Вам у НБУ потрібно звертатися.
TOR
TOR
24 ноября 2018, 13:10
Національна валюта гривня і тому лище гривню банки приймають майже у будь якому вигляді окрім навмистно пошкоджених та фальшивих. А іноземна валюта зношена порвана або яка прасована або має інші ознаки зношеності та світиться в ультрафіолеті, може бути прийнята банком з комісією у випадку якщо у банка є така послуга, згідно інструкції НБУ. Тому шановний рекомендую саме Вам вивчити «закони про обмін валют»

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Непрофісіоналізм працівників установи.