Жахливий банк

Андрій Дехтяр 10 августа 2018, 21:20
Отримував зп на картку ПУМБ. Коли відкртвав рахунок і оформлював карту відразу оголосив, що відмовляюся від кредитного ліміту і прямо у відділені ліміт був поставлений на позначку 0… Вже декілька місяців не отримую зп на цю карту, так як банк дійсно жахливий, і не використовував карту. Сьогодні зайшов в онлайн банкінг і помітив, що баланс на карті майже -100грн, і виникає питання, як? Як якщо кредитний ліміт закритий? Плата за обслуговування рахунку? Тоді поясніть мені, чому рахунок не був заблокований, якщо на карті 0грн і кредитний ліміт закритий? Я так зрозумів банк збирався чекати поки накопичиться сума побільше, щоб потім сповістити мені про «несанкціонований овердраф». Якщо вам дорогі ваші кошти, час, нерви, то цей банк категорично не рекомендую. Жахливий онлайн банкінг і 0 клієнтоорієнтованості, банк хоче грошей і отримує він їх за рахунок кредитів і боржників половина з яких такими стали через жахливі умови (як от в мене, а кредитний ліміт закритий і кошти на рахунку в мінусі)
ПУМБ
PUMB 13 августа 2018, 17:11
Вітаємо! Перепрошуємо за можливі непорозуміння. Скоріш за все мінус на рахунку пов'язаний з тим, що була списана комісія за обслуговування рахунку. У разі несплати комісії на протязі 2х місяців рахунок та картки блокуються до момента оплати. Звертаємо увагу, що це не має жодного стосунку до кредитного ліміта. Для того, щоб ми могли відповісти змістовно по вашому договору уточніть, будь ласка, ваш ІПН в особистих повідомленнях. Дякуємо!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ