Сюреальний банк з кримінальним привідом

28999264 9 июля 2018, 14:02
Отделение по адресу: Киев, пр-т Свободы, 26-В
Не можу повірити своїм очим — вже як двічи став свідчити про те як ПУМБ водить клеветою по кредиту. Я оплачую кредит * вже майєе рік щомісячно оплачую 400_+ грн. загальна сума 5-+тисяч — коли лишилося буквально 1.5тис грн доплатити — на вікно терміналу виводять різні сумми то 3+тисячі і то тиждень назад но, що злить більше того так це той факт що наразі через кореспонденцію мені — банк повідомив що сума кредиту становить вже більше 4 тис. ))))!!! Як таке коїться? Скільки можна *?
Я людина мені за 30+років та маю неокінчену освіту у сфері бізнесу — що отримував у Києві пам'ять тільки кривдить українського становиська в країні економіці положенні статистики тощо — наразі одне на очах біжать звідси куди бачити та й далі ніж бачити адже сумно що такий безпереділ соромить саму гідність буття… коли нахабність брехня та ненавість перетворюють єиття в насильство — і обман, тут насамперед банк кришується кримінальним елементом котрий тупо розводить людей що буде далі з банком не ясно -= не рекомендую=-!!!
ПУМБ
PUMB 9 июля 2018, 17:03
Добрий день! Інформація щодо залишку по кредиту була вам надана коректно. Для підтверждення залишку додатково вам була надіслана виписка оплат по вашому кредитному договіру. Якщо у вас є питання з приводу нарахувань ви можете нам їх задати або звернутись до відділення ПУМБ. Дякуємо!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Сюреальний банк з кримінальним привідом