Жахливий банк!!!! Не звязуйтесь з ними

keet34 8 октября 2017, 17:59
Нещодавно мені потрібно було закрити кредит в цьому банку. Таке враження, що до мене ніхто цього не робив, адже співробітники банку абсолютно не могли мені допомогти. Усі співробітники банку казали звертатись на гарячу лінію, на гарячій лінії- у банк. Це просто жах якийсь!
Таке враження, що вони спеціально тягнуть час і роблять неможливим заплатити вчасно щоб не стягувалась пеня!!! Я була просто в шоці. Дуже непрофесійний банк!!! І не могли просто закрити мій кредит.
ПУМБ
PUMB 11 октября 2017, 13:10
Доброго дня! Приносимо вибачення за можливі незручності. Дайте, будь ласка, відповіді на уточнюючі запитання співробітнику банка в особистих повідомленнях

knab
knab
15 октября 2017, 14:32
Вы правы это мошеническая схема потом банк сообщит что по незакрытому кредиту у вас задолженность, даже если вы заплатили платежи за несколько месяцев. Есть даже статья такая звучит как: намеренное умалчивание с целью обмана ( примерно).
Обьяснитесь представители банка по поводу насильного ( свидетелей найти легко их около 100К ) перевода сотрудников предприятий Ахмета (шахт, заводов, обл. Энерго и т. Д.) на его же банк. Или вы ждете накопления критической массы

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Жахливий банк!!!! Не звязуйтесь з ними