Якщо вихочете лишитися без станів, зяжіться з пумбом

Prosvetlenyj Prosvetlenyj
7 декабря 2016, 13:58
Я інвалід, багатодітна сімя, доходи малі, тому прийшлось дитині купить телефон в Полтаві в Технополісі, на свою голову сів до робітниці Пумбу
яка запронувала взяти кредит в цьому горезвісному банку, а для зменшення кредитних нарахувань в стислий термін віддати кредит, що я і зробив! І що ПУМБ нарахував мені комісію і грозить мене з дітми викинути з хати або проолдати почку і заплатити більше тисячі гривнів комісії! Прошу всіх, не зязуйтесь з Пумбом, бо підете на органи!
ПУМБ
7 декабря 2016, 15:06
Добрий день! Перепрошуємо за можливі незручності. Такі дії з боку банку, про які ви пишите, є просто неможливими. ПУМБ дотримується політики прозорості, вся інформація щодо умов обслуговування і тарифи завжди у відкритому доступі у нас на сайті. Обслуговування кредиту передбачає сплату комісії за ведення рахунку. Наприклад, щомісячна комісія за ведення рахунку типу «С» складає, як правило, 25 грн.
Радимо отримати пояснення від банку щодо ситуації, що склалася, залишивши запит у формі зворотнього зв'язку у нас на сайті: http://pumb.ua/ru/about/feedback/feedback/
Колеги по управлінню якістю проведуть розслідування і зв'яжуться з вами.
Ответ администратора
Минфин
12 декабря 2016, 17:32
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 09.12.2016).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом данного банка.