Минфин - Курсы валют Украины

Установить

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
nadiin
Надежда Єрмола
6 апреля 2022, 17:14
Надежда, Киев
Слава Україні! Доброго дня! Хочу почати свою розповідь із слів пісні: Двічі в одну річку не війдеш! Так і зі мною! Я є постійним клієнтом данного банку! Була у мене уже ситуація з кредитом, та Слава Богу, вирішилась. Та не довго музика грала. Я з тих родин, коли ранок 24 лютого, перевернув моє життя, і усіх наших жителів мирної неньки
України. Війна!… Біль та страх охопив душу. Зібравши діток і саме необхідне, за 7 хвилин, ми покидали привичне життя. В кармані 250 грн і куча думок, успіємо, чи вистачить топлива, чи уціліємо… 10.5 годин дороги, налякані оченята діток. Та Слава Отцю нашому Небесному, доїхали. Користувалась карточкою, так як жити не було як і за що. В надії, що все скінчиться, і всі ми будемо жити в мирі та злагоді. Почався період болячок та хвилювань, пройшли. Мама моєї дитини школярки, скидає мені кошти на харчі дітям, на карту пумб. Першого квітня. Смс Вам нараховано ВІДСОТКИ- у розмірі 1832грн., за користування кредитними коштами! Кошти які чужа людина скинула, зняло у відсотки. І не було за що хліба купити. Дивлюсь, а там мінусовий залишок. Шановні а це як? Кому війна а кому мати рідна!!! Я телефоную на гарячу лінію, мені СПІВРОБІТНИК БАНКУ КАЖЕ: ЦЕ НЕ ВЧАСНО ПОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ, НІЯКИХ ВІДСОТКІВ ТА ПРОЦЕНТІВ БАНК НЕ НАРАХУВАВ. У ПОНЕДІЛОК ІНФОРМАЦІЯ ПОНОВИТЬСЯ, І ВСЕ СТАНЕ НА СВОЇ МІСЦЯ. Чекаю понеділка, мінус не зникає, ну добре можливо іще часу потрібно, вівторок знову те ж саме. В середу 06.04.22 годину по тому звоню. А мені співробітник каже, у Вас проценти нараховуються, 3.99 кожного дня. На усю суму кредитних коштів, так як пільговий період закінчився. ЛЮДИ ДОБРІ, ТО ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ КОЇТЬСЯ?????? Напередодні Ви кажете все добре, а зараз знову -відсотки. ТО ЩО Ж ЦЕ ТАКЕ, Я НЕ ПРАЦЮЮ, ЗАЛИШИЛА СВІЙ ДІМ, З ДІТКАМИ НА РУКАХ, БЕЗ ГРОШЕЙ, А ВИ ВІДСОТКИ?????? НАПИСАЛИ КАНІКУЛИ, ТО Ж ЯК ТАК МОЖНА? ЦЕ НЕ ЛЮДЯНІСТЬ, ЦЕ ПРОСТО ЖАХІТТЯ? ПОСТІЙНА ПРОБЛЕМА З НЕ ПРАВИЛЬНО НАДАНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ. ЧОМУ ВИ ТАК РОБИТЕ? АНУЛЮЙТЕ ВІДСОТКИ!!!
ПУМБ
Ответ банка
8 апреля 2022, 9:49
Вітаємо!

Банк намагається з розумінням відноситися до ситуації, що склалась, саме тому для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули, які полягають в тому, що в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).
При цьому обов'якові платежі присутні і рекомендуємо їх сплачувати по можливості.

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нарахуємо за всіма кредитами.

Щоб борг не накопичувався, намагайтесь вносити місячні платежі повністю або частково скільки зможете.

Ознайомитись з актуальною інформацією можна на нашому сайті за посиланням: https://www.pumb.ua/info

Комментарии

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 

Курс валют в ПУМБ

Валюта Покупка Продажа
EUR 43.4 44
PLN 9.7 10.2
USD 40.4 40.9
Все курсы банка

Курс валют в ПУМБ

Валюта Покупка Продажа
EUR 43.4 44
PLN 9.7 10.2
USD 40.4 40.9
Все курсы банка