Банк для людей!

ValentynKa1984 2 июля 2024, 14:34
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 67
За декілька місяців до повномасштабного вторгнення взяв іпотечний кредит у ПроКредит на покупку квартири в Ірпені. Через 3 місяці після оформлення кредиту, почалось повномасштабне вторгнення росіян. Будинок та квартира — постраждали і з роботою було важкувато…

Кредитний співробітник ПроКредиту сказав мені майже дослівно: «Ви спершу відновіть житло і бізнес, а потім погодимо графік виплат. Бо без житла і бізнесу ви не справитесь.» Жодного дзвінка колекторів, смс чи погроз за рік несплати по кредиту не було. Були нормальні розмови про стан справ і перспективи.

Декілька днів тому повністю погасив іпотечний кредит. За 2,5 роки виплатив іпотеку, з яких 1 рік — це були прострочені платежі. І мені було дуже приємно, що коли ситуація була скрутною — мені ніхто не капав на мозок, а поставились з розумінням. Фінансово я виконав всі зобовязання і виплатив всі прострочені платеже та відсотки, але мені дуже психологічно допомогло, що поведінка банку була людяною.

Я чув багато різних історій, про поведінку банків-колекторів з клієнтами, але моя історія — з ПроКредитом — це хеппі енд :)

Мій рекомендасьйон, якщо плануєте працювати з банком вдовгу!
Прокредит Банк
ProCredit 3 июля 2024, 10:12
Вітаємо, Валентине!

Усій нашій команді було дуже приємно отримати настільки позитивну оцінку своєї роботи.

Залишайтеся з нами й рекомендуйте наші послуги друзям і знайомим, а ми зробимо все, щоб клієнти залишалися задоволеними високим рівнем сервісу й надійності.

З повагою
ПроКредит Банк

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
2 июля 2024, 14:38
Какие выплаты то, жилья нет. Это собственность банка
natashaGra
natashaGra
7 июля 2024, 19:24
Больше похоже на очень неудачную рекламу банка. В какой форме оформили эти кредитные каникулы на восстановление бизнеса и т.п??? По своему опыту — этот банк забил на клиентов и их потребности. Когда на отзывы по приложению начнёте отвечать??? Годами разработчика нет

Курс валют в Прокредит Банке

EUR 44.15 45