Про обслуговування

. . 21 августа 2015, 10:22
Доброго дня! Я є клієнтом Приватбанку і власником картки Gold.Вчора, 20.08.2015р. о 17:35, у відділенні Приватбанку по вул. Бандери у м.Коломия на собі відчула «якісне і швидке » обслуговування працівників цього відділення. Звернувшись з питанням про відкриття іменної валютної картки (вже вдруге за день, так як в свою обідню перерву я також не дочекалась) мені вказали на спеціаліста у якого я можу це зробити. ВІн обслуговував вже одного клієнта і ще одна жіночка чекала. Через хвилин 20-25 я звернулась до іншого працівника (здається прізвище Лукань ) з тим самим питанням про відкриття картки. Вона відповіла, що цим займається тільки один спеціаліст. Я знову чекаю… Через 45 хв., протягом яких Лукань не мала жодного клієнта, запропонувала мені допомогти і за 10 хв. я вже була вільна .!!! Та з зіпсутим настроєм і втраченим часом. А «спеціалістка» ще й виправдовувалась, що вона мене не так зрозуміла.
Хотілося б отримати пояснення такого відношення до клієнтів. Дякую

Ljuda6
Ljuda6
21 августа 2015, 12:04
Клиентов много… специалистов мало… к сожалению владельцы Голдкарточки стоят также в очереди, как и владельцы обычных…
21 августа 2015, 12:31
Добрый день.
Позвольте нам подробно рассмотреть эту ситуацию. Направьте, пожалуйста, на help@pb.ua детали визита в отделение и контактные данные, указав ссылку на отзыв, чтобы мы могли предоставить более детальную консультацию.
. .
. .
21 августа 2015, 12:43
Мені здається, я описала все. Які деталі ви хочете почути? Про те що працівник, у якого не було клієнтів, який відмовив мені і сказав, що він цим не займається, через 45 хв. все ж таки змилувався і вирішив мене обслужити!!!
23 августа 2015, 10:28
Доброе утро.
Решением Вашего вопроса занимаются специалисты. Мы обязательно проинформируем Вас о результате.
Stasho
Stasho
1 сентября 2015, 0:39
Хотите хорошего сервиса? идите на рынок! девочки в ПБ и так умнички, а если вы не сумели вразумительно сказать, с какой просьбой обратились, то это ваши проблемы! Что за люди пошли, кредитов наберутся, а потом еще и отношения к себе требуют!