Обмеження рахунків

Alex5491 30 августа 2024, 17:26
Добрий день. Півтора місяця тому продавав на бінанс 1500 y.e., оплата проходила від третіх осіб, на сумі 22629грн банк обмежив в користуванні рахунками, навіть зарплату отримати не вдалось. Звернувся до поліції, надавши всі докази отримав відповідь, з відповіддю поліції в відділенні банку відправили, півтора місяці чекаю на відповідь, зміст якої можу дізнатися тільки в поліції як стверджує онлайн допомога. Після відправки відповіді банк зателефонував, я все докладно розповів оператору, він порадив звернутися в онлайн допомозі. Місяць переписки нічого не дав, кожного разу все одне й те саме, всі оператори в чаті одразу направляють звернутися в правоохоронні органи та чекати на рішення, пізніше коли надаю номер відповіді в чаті, кажуть відповідь готова. На розгляд заяви є термін від 10−30 діб, але півтора місяця я чекаю. Ще один з варіантів що запропонували в онлайн допомозі повернути суму коштів людині від якої був здійснений переказ на 22629 грн і після цього банк якби розблокує рахунки. Справа в тому, що людина від якої надійшла дана сума не зверталася до правоохоронних органів. З цього можу зробити висновок, що це робить банк. Коли мав розмову з оператором шахраєм мене не називали, але з моїх рахунків нібито були шахрайські дії, тобто можна сказати шахрай. Всі спроби довести свою непричетність по даній ситуації марні. Просто затягується час і нічого більше. З 2009 року користувався ПриватБанком і не мав жодних проблем, зараз на жаль все змінилось ще й в такий час. Або віддай свої кошти незрозуміло кому, або чекай з моря погоди, виходить так
PrivatBankQM 30 августа 2024, 17:57
Вітаємо. За результатом перевірки бачимо, що вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання.
Наразі банк змушений обмежити ваш рахунок. І разом з тим, рішення може бути змінено після проведення розгляду справи правоохоронними органами або за рішенням суду.

Alex5491
Alex5491
30 августа 2024, 18:07
Добрий день. Як писав вище до правоохоронних органів я звернувся, я не маю відповіді від банку, на що я маю опиратися в разі звернення до суду
Александр Сергеевич
Александр Сергеевич
31 августа 2024, 20:17
Банк просто без рішення суду привласнив Ваші кошти. А тепер Ви маєте у суді доказувати своє право власності на них. Це коротко все, що треба знати про Приват. Співчуваю
Валерка Котовский
Валерка Котовский
3 сентября 2024, 15:33
К сожелению такие дела вы только через суд сможете выиграть… Вы приняли деньги со взломанного банковского аккаунта от 3го лица, обычно я требовал (если оплата от 3го лица) дабы избежать гемора потом с блоками, фото банк карты отправителя или документ отправителя рядом на листочке написать число сделки сумму или хотя бы ваши инициалы, и мошенники сразу сливались мол я не я и корова не моя :)
Подробнее я расписал у себя в блоге как безопасно продать криптовалюту и не попасть на мошенников