Махінація

Олег Величко 20 июля 2024, 22:56
Сьогодні, із моєї кредитної, та зарплатної карток, було знято, перераховано суму 50000 гривень. Це все пройшло без мого відома, мені не прийшло жодного сповіщення, про проведення транзакцій. Приват 24 заблокувалося.
Питання, до працівників банку: чому, служба безпеки банку, пропустила дану процедуру, чому не було сповіщення, про транзакції, і як невідомі персони змогли скористатися коштами обох карток???
21 июля 2024, 9:49
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо). Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Для розгляду питання стосовно повернення коштів рекомендуємо звертатися до правоохоронних органів. Ви можете подати відповідну заяву на сайті https://cyberpolice.gov.ua/, натиснувши внизу сторінки на кнопку 'Подати електронне звернення'. Ознайомтеся з пам´яткою та оберіть тип звернення. Після чого, зможете вказати особисті дані й надати інформацію про подію.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
21 июля 2024, 12:26
А органы скажут мы подадим запрос в банк, а банк ответит это банк тайна идите в суд:) проходили:) а всё потому шо полисмены у нас в стране оформлены как юр лицо и не являются государственными и банк действует в соответствии как обращается юр лицо и тайну про клиента раскрывать не может
innapcholko
innapcholko
21 июля 2024, 13:23
Ну вообще-то нужно инициировать процедуру чарж-бека — как мошенническую (scam) транзакцию
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
21 июля 2024, 19:37
Кислое дело, пещера Лейхтвейса.