Обмежене обслуговування

Зайшовши до особистого кабінету у Приват 24 в розділ «цінні папери» я виявив червоний напис про те, що моє обслуговування в банку обмежене і пораду звернутися за номером 3700. Оператор контакт -центру підтвердив, що обмеження дійсно є, але які і через що повідомити відмовився.
Лише згодом мені самостійно вдалося вияснити, що це обмеження 1.2 за їхнім кодифікатором, а саме — через те, що десятки років тому я притягувався до кримінальної відповідальності. Як і де служба безпеки філіалу банку в Полтавській області змогла добути цю інформацію та ще й використати її на шкоду клієнту — окреме питання, яким буде займатись поліція, куди я направив відповідну заяву. У банку немає і не може бути доступу законним шляхом до таких реєстрів МВС, а отже, це злочинна діяльність, до якої, це очевидно, причетні діючі працівники поліції, маючи від цього неправомірну винагороду.
Я вже не перший рік займаюсь операціями з цінними паперами, а тепер не можу через уведені обмеження ні купити ні продати свої облігації, через що вже поніс певні матеріальні збитки, не говорячи про моральні.
Та й цікаво — яким чином наявність судимості в громадян може обмежити їх право на проведення законних фінансових операцій?
От вам і недоторканність приватного життя, от вам і використання персональної інформації як кому заманеться, от і конституційні права і свободи громадян, які на практиці є тільки міфом.
14 июля 2024, 17:44
Вітаємо.
Наші спеціалісти вже перевіряють інформацію та розбираються в ситуації, за результатами розгляду якої з вами додатково зв'яжуться. Вибачте за створені незручності.

14 июля 2024, 15:38
Сьогодні мені зателефонувала співробітниця Приватбанку, але я, чесно кажучи, так і не зрозумів з якою метою. Нічого конструктивного я не почув, а на моє запитання скільки буде тривати розгляд питання, почув відповідь, що це може тривати РОКАМИ!!! Уявляєте собі? Клієнти абсолютно безправні перед цим державним банком,а, відповідно і перед самою державою в його особі.Вони на власний розсуд блокують фінансові операції за своїми ж якимось критеріями, клієнт, як кажуть, ні сном ні духом не підозрює про це, бо ніхто йому нічого не повідомляє. Банк абсолютно впевнений в своїй безкарності і клієнт чує тільки, що «питання на розгляді». От і вір закликам держави купувати військові облігації на допомогу ЗСУ. Купите ще й купу проблем на додаток. І ніхто перед вами не вибачиться і не понесе ніякої відповідальності за свої дії. Немає тут ні законів, ні правил.
SergeyNina
SergeyNina
14 июля 2024, 22:31
Банк не может получить такие данные. Или они их получили через «дию» но это пока недоступно было на май месяц. И вообще это аморально. Полиция это начало. Пишите в нбу. Потом скорее всего придётся судиться если банк решит не отдавать деньги вообще
Александр Сергеевич
Александр Сергеевич
15 июля 2024, 0:36
Ви просто замисліться. Державний банк. Де власник саме держава, ОБМЕЖУЄ громадянам держави користування послугами. Блокує рахунки, просто віджимає гроши! Скотське відношення! Як це взагалі можливо?!
Ніколи і нікому не можна там тримати гроші!!!
15 июля 2024, 9:23
Ні через яку Дію, ні іншим шляхом ніхто й ніде не може отримати дані про особу, крім самої особи, або уповноважених на це державних органів, які займаються правоохоронною діяльністю, або уповноважених органів влади. На практиці - це може зробити будь хто, якщо має знайомства в органах МВС. І потім використовувати цю інформацію будь- де і абсолютно безкарно. Бо ніхто в цій державі ніяким чином не захищений. На папері, хіба що.