Актуалізація данних для військовослужбовців

Pesik22 16 июня 2024, 11:55
Я військовослужбовець. Зайшов в застосунок Привата. Написано, що потрібна актуалізація даних. Мені зараз зовсім не зручно оновлювати якусь там інформацію. Ладно, думаю швидко через Дію. Підтягнув Дію. Потім анкета. Треба вписати свій соціальний статус — працюю я чи ні. Я працюю чи ні? Може я працівник з повною зайнятістю? Приват не бачить, що я отримую зарплату на картку Привата? Звернувся на гарячу лінію Привата. Кажуть, якщо не оновити данні, то заблокуємо картки. Я в шоці.
16 июня 2024, 12:38
Вітаємо.
Актуалізація даних — це вимога законодавства. Мати актуальні дані — означає користуватись усіма послугами та сервісами банку без обмежень. Ми зробили цю процедуру максимально легкою та доступною, зараз оновити свої дані можна не виходячи з дому в Приват24. Для зручності додаємо Вам також відеоінструкцію https://pb.ua/short?5YT3G.

16 июня 2024, 12:59
Дивно, що на третьому році повномасштабки треба пояснювати очевидні речі. Військовослужбовці не можуть заповнити дані «не виходячи з дому», бо дім їм тільки сниться. Ви впевнені, що це зручно і швидко робити тим, хто зараз захищає країну? Яку категорію має обирати мобілізований військовослужбовець? Чому неможливо обрати «мобілізований»?
16 июня 2024, 16:03

В чому проблема вказати «працюю»?

Військовослужбовці не можуть заповнити дані «не виходячи з дому», бо дім їм тільки сниться

якось тупо виглядає чіплятись до слів які не означають буквально заповнення анкети саме вдома, а лише що це не потребує відвідування відділення банку
16 июня 2024, 17:06
Якось тупо виглядає чіплятись до військовослужбовців, адже банк бачить всю інформацію про їхню зарплату. І якось тупо не передбачити можливість вказати статус «військовослужбовець», адже тисячі людей, заповнюючи анкети, не розуміють — їм до розумних чи до красивих.
16 июня 2024, 17:13
Якось тупо виглядає чіплятись до військовослужбовців

я «чипляюсь» не до військовослужбовця, а до клієнта банку який чомусь грає капризну дитину.

треба лише обрати «працюю» чи щось відповідне — замість цього людина яка пише що в неї мало вільного часу дзвонить до банку і пише відгуки по такому дрібʼязковому питанню
16 июня 2024, 14:45
По факту ты работник только в военной сфере и за это получаешь жалование (зарплата), вносишь данные сначала ты, потом на основание этой информации банк проверяет что ты получаешь, если все совпадает вопросов нет…
16 июня 2024, 16:10
OkeyDoki

Банк и так видит и целевое назначение и происхождение
поступающих средств — зарплата от конкретной воинской части

Даже если военнослужащий ВСУ отпроситься с передовой, чтобы посетить ближайшее отделение Приватбанка — скорее всего он упрётся в закрытые двери отделения, потому что в прифронтовых городах воздушные тревоги длятся иногда до 20 часов в сутки без перерыва, а Приватбанк очень ценит своих сотрудников и поэтому не обслуживает клиентов во время воздушных тревог.

В данной конкретной ситуации Приватбанку
надо бы перестроиться в своей работе с
военнослужащими ВСУ, а не парить им мозги…
16 июня 2024, 17:15
В данной конкретной ситуации Приватбанку
надо бы перестроиться в своей работе с
военнослужащими ВСУ, а не парить им мозги…

закон який вимагає від банка оновлювати анкети клієнтів не робить виключення для військовослужбовців

це нездорове скиглення нагадало мені як в грудні 2022 одна дружина військовослужбовця вимагала від обленерго щоб їй особисто не вимикали світло в квартирі і патетично згадувала «хіба за це мій чоловік воює»
17 июня 2024, 22:33
1) где в моих словах ты нашел слова идти в отделении
2) согласно тоже фин мониторинга, всю первичную информацию дает клиент, потом банк на основе полученной сверяет с приходом на карточку т.е человек указывает в работе номер военной части и статус работник. А вот если человек указал информацию, а на карту ему вообще другое приходит тогда банк через фин мониторинг начинает допросы с подтверждением источника средств…
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
16 июня 2024, 17:04
Я не понял в чем проблема указать «работаю»? Мобилизация это та же служба в армий как и по контракту, но зарплату платит часть и отличие контракта от мобилизаций только в бессрочности. Приходить в отделение никто не просит
SergeyNina
SergeyNina
17 июня 2024, 21:42
Указывайте работаю. Место работы воинская часть

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Актуалізація данних для військовослужбовців