Розірвання відносин та закриття рахунку

terra33 29 февраля 2024, 21:27
Вітаю! 22.02.24 отримала на електрону адресу повідомлення від банку про відмову від підтримання зі мною ділових стосунків шляхом розірвання відносин та закриття рахунку. Джерело надходження коштів банку відомо, перекази здійснювались в межах України. Коштами користувалась тільки своїми. Я вдова загиблого військовослужбовця, мати дитини з інвалідністю, працюю вчителем. На рахунку приват банку були надходження соціальних виплат (одноразова виплата членам сім'ї загиблого, допомога по інвалідності, зарплата (держустанова), пільги на ком послуги). Всі операції законні, можу надати всі документи. Я користувалась приват банком дуже багато років, я не розумію за що зі мною так поступили? Найближчий інший банк знаходиться дуже далеко від мене, для мене дуже складно добиратися до будь-якого відділення враховуючи усі обставини. Я дуже сподіваюсь що це повідомлення прочитає саме людина, а не робот, і увійде у положення. Прошу відновити мої рахунки.
2 марта 2024, 9:27
Вітаємо. Вже перевіряємо інформацію по описаній ситуації. Про результати вас повідомимо.

Lolik1837
Lolik1837
1 марта 2024, 5:14
Увы, но банки , по договору, не объясняют причины разрыва и оставляют за собой право прекратить сотрудничество в любой момент.
SergeyNina
SergeyNina
1 марта 2024, 20:39
Вы сейчас находитесь в харьковской области город Лозовая? Скорее всего это и есть причина. Банки любят выкидывать клиентов которые близко к линии фронта. Просите пересмотра решения если выйдет.
UAF
UAF
2 марта 2024, 23:14
Я вас с этим поздравляю, поверьте это к лучшему. Более гнилого банка уже пожалуй нет. А госслужащие у них теперь вообще все сплошь и рядом террористы либо отмывают деньги потому что очень многим закрывают счёта ссылаясь на связи с терроризмом и отмывание денег. Кроме того техподдержки у банка считай нет, они кроме копирования стандартных отговорок в чатах более ни на что не способны. Откройте счёт в другом банке и всё будет хорошо.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Розірвання відносин та закриття рахунку