lakvik 22 февраля 2024, 18:23
Отделение по адресу: Днепр, ул. Набережная Победы, 30
Приватбанк став державним, а методи роботи бандитськи як і раніше, а може ще і гірше.
В своєму нахабстві та беззаконі банк неперевершений
Приват в 2014 вкрав мій депозит, за рішенням суду повернув з відсотками в 2020 році. Але в 2023 році віришив що «переплатив» та подав позов до суду щоб я повернув частину коштів, суд програв. 12 лютого Приватбанк подав апелляцію, заплатив судовий збір і порушив всі норми закону вирішив стягнути з мене судовій збір — нарахував кредиторську заборгованість та почав списувати гроші з мого пенсийного рахунку.
Але судовий збір стягуєтся з відповидача тільки за рішенням суду

В відділенні заяву про незаконне списання коштів подати технично неможливо, в підтримці — робот, написав звернення в чат — не можемо прийняти — повітряна тривога.
Не повторюйте моїх помилок- не працюйте з шахраями Приватбанк.
Звичайно буду подавати заяви в НБУ, правоохоронні органи та суд.
22 февраля 2024, 19:34
Вітаємо.

lakvik
lakvik
27 марта 2024, 15:15
Проблема не вирішена, як вважає Приватбанк. Гроши, яки були списани з картки дійсно повернули, але банк рахує суму сплаченого судового збору як кредиторську заборгованість на спецрахунку. Проблема є системна. Приватбанк всуперічь закону України «Про судовий збір «в своїх правилах пише: «1.1.2.1.7. На підставі наданих Банком підтверджуючих документів Клієнт зобов’язаний відшкодувати витрати/збитки Банку, які виникли у зв’язку з наданням бюро кредитних історій інформації про Клієнта (Банк повідомляє Клієнту назву та адресу бюро, якому передається інформація про Клієнта). Клієнт зобов’язаний відшкодувати Банку в повному обсязі судові витрати, зокрема, але не виключно, витрати зі сплати судового збору, витрати на надання правової допомоги юридичних фірм, адвокатів, інших осіб (у разі залучення їх для представництва інтересів Банку), пов’язаних із розглядом суперечок за цим Договором в судах усіх інстанцій, у т. ч. апеляційної та касаційної, а також на всіх підприємствах, організаціях усіх форм власності, в органах державної влади та управління. Усі перераховані суми відшкодувань виплачуються в термін, зазначений у письмовій вимозі Банку.» Але згідно ЗУ судовий збір сплачиваєтсь тим, хто звертаєтся до суду, а з Відповидача судови витрати можуть стягиваться тільки за судовим рішенням. Тобто банк ще до розгляду справи без попередження вже нарахував заборгованість за сплаченим судовим збором.
Повне порушення законодавства та нахабне відношення до клієнта.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк вкрав кошти з пенсийного рахунку — стягнув судовий збір по справі яку програв