24091969 11 января 2024, 19:02
11.01.2024 оформлювала депозит у відділенні в м. Кам’янське, пр. Т.Шевченка, 18. (до речі вже не перший раз саме в цьому відділенні). Мене обслуговували фахівець цього відділення Чечельницька Вікторія та касир Годунова Юлія. Обслуговування було на високому рівні з точки зору професіоналізма та особистого підходу до мене, як клиєнта. Мені надали консультаційну та практичну допомогу в оформленні депозита. Дівчата дуже доброзичливі та уважні. Мала велике бажання поставили відмітку «відмінно» під час автоматичного опитування про якість обслуговування, проте підвів мобільний зв’язок, який обірвався. Тому в цьому дописі ставлю «ВІДМІННО» та щиро дякую за обслуговування. Вважаю це відділення Приватбанка одним з найкращих у нашому місті. Бажаю працівникам цього відділення мирного неба, задоволення від виконання професійних обов’язків та заохочень від їх керівництва.
11 января 2024, 20:15
Нам стає тепло на душі коли читаємо такі відгуки. Дякуємо, що ви з нами :)

11 января 2024, 19:31
«11.01.2024 оформлювала депозит у відділенні»

Что за дичь?

А зачем идти в какое то там отделение банка и что-то там оформлять , если вы можете это сделать в приложении за одну минуту и за несколько касаний пальцами ?

Или вы специально пошли в отделении, что бы написать положительный отзыв кассиру Годуновой и оператору Чечельской?

Или никакого похода в отделение и не было?
24091969
24091969
12 января 2024, 0:59
Для Lolik1837. Не знаючи ситуацї писати «дичь» це ознака невеликого розуму того, хто написав… По-перше бувають люди, особливо старшого віку, які елементарно не можуть самостійно справитись з проблемами, які пов’язані з банківськими операціями і їм потрібна допомога працівників банку… Що пов’язано з моєю проблемою, то я поясню… відкривала депозит на чималеньку суму, яка мала декілька грошових джерел: дві картки різних людей (одна з яких не має мобільного застосунку) та готівка… Всі ці гроші треба було зібрати в один депозит. І в цьому фахівець та касир нам швидко та з максимальною вигодою для клієнта допомогли (без сплати коштів за переводи грошей з карти на карту через застосунок). До речі ці дівчата мені ні подруги, ні родичі та й я ніякого відношення до Приватбанку не маю, окрім того, що є їх клієнтом. Просто дуже приємно, коли тебе гарно обслуговують, тому і вирішила написати. Ще раз дякую працівницям відділення м. Кам’янське на пр. Т.Шевченка,18
12 января 2024, 5:18
«По-перше бувають люди, особливо старшого віку, які елементарно не можуть самостійно справитись з проблемами, «

То то я смотрю как эти люди «с проблемами» не могут открыть депозит в банке через приложение, а отзывы в интернете , на которые времени и усилий уйдет больше чем на открытие депозита в приложении, они могут)))

Это мы еще не упомянули , что авторы отзыва такие «клиенты» этого отделения банка и дали такой «правдивый «отзыв, что его даже «не зараховано»)))

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Подяка фахівцям з відділення м. Кам’янське пр. Т. Шевченка, 18 за якість обслуговування