Банк удерживает деньги

Vadym098 10 января 2024, 21:22
Писал ранее жалобу на банк что не хочет разбираться в моей ситуации и удерживает мои деньги.
Заява которую писал ранее.
На протятежнии почти двух месяцев бегаю в полицию пишу заявление, ответ от полиции один — нету «матерiальних збиткiв». Заяву продвегать ни как ни хотят и банк на встречу не идёт. На меня по прежнему с 24.11 нету ни какой заявы в полицию нету. Человек который подавал жалобу что якобы я «украл деньги», пропал. В итоге банк не чем не способствует и держит деньги у себя. Хотел бы закрыть счёт в банке и вывести СВОИ! деньги.
11 января 2024, 10:15
Вітаємо.
Вам надали актуальну інформацію для врегулювання питання. Якщо ви не погоджуєтесь на запропонований варіант вирішення, за рішенням суду обмеження може бути знято.

10 января 2024, 22:10
Вам портрібно до юриста (адвоката) якщо не варіант пошукайте в інеті бланк заяви про вимогу-заяву незаконих утриманих грошей на імя голови банка і т.д в 2 примірниках приходете непідписують відправляєте заказним листом з описом (потрібен письмой факт) там буде га штемпелі дата. що ви подали заву. багано пригрозіть 3% від невиконаного зобовязання + інфляцією (це все в заяв). короч закриють вам рахунок і відадуть гроші майже до 100%. якщо ні пррийдлетця до юриста і всеодно відадуть.
Невтрачайте час- це ваші гроші. непросіть а вимагайте письмово в посімшкою як маньяк вбивця=) (шутка)
P. S. пишу як хочю і все пофіг після реформи української мови з членькинями секретутками і.т.д
11 января 2024, 12:09
Та нету денег на юриста, все деньги заморожены банком. Они даже не дают счёт закрыть, хотя не понятно почему. Ведь человек который пожаловался нечего ни куда не пишет, какой-то бред, просто два месяца удержания моих денег
11 января 2024, 12:10
Так, а в чём проблема разрешить закрыть мне счёт ? Банк же чётко и ясно сказал — мне отказано с обслуживании. Так дайте мне закрыть счёт !
11 января 2024, 17:21
Ну ави як думаєте? ось мені хтось позичив гроші і їх не відаю мені це вигідно чи ні? Коли стане невигідноя відам. не виконуйте ніякі їхні вимони. Тут так заява-відповідь-адвокат-суд. якщо скрутне матеріальне становище спробуйте найти в кожному районі є безкоштовна правова допомога (проте там справок потрібна куча щоб вони надаваои таку допомогу)загугліть зателефонуйте. стукайте вам відкриють.
11 января 2024, 17:36
Закрыть насильно можно только через суд, советую прочитать мой блог как правильно и безопасно продать криптовалюту и не попасть на мошенников
25 января 2024, 16:26
Звертався раніше за скаргою, що мене звинувачують в «шахрайстві» 1. Посилання на мою скаргу https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/347167/ 2. посилання на мою другу скаргу https://minfin.com.ua/ua/company/privatbank/review/351562/#com4580711 Пройшло рівно два місяці як банк мені заблокував картки, та ні як це не аргументували, ні яких матеріалів не надали , як вони спочатку сказали за «шахрайство», залишав купу запитів на дзвінок, с банку не телефонують. Ходив до відділення, написати заяву на закриття рахунку та вивід грошей, і тут нова проблема, заяви на мене нема (а вона була раніше на 50к грн, повністю дурна скарга, повністю сфабрикована, та без доказів) и тут мені вчора кажуть що, не можна нічого підкріпити, у вас карта заблокована , через «виконавче провадження», зрозуміло , що, номера впровадження нема, також перевірив через стороні сервіси (Дія, OpenData), нічого нема, і от цікаво, банк навмисно це робить? Просто утримувати гроші, без наявної причини. 2 місяці я бігав до поліції, два місяці бігав до банку, жодних результатів. Я хочу закрити свої рахунки ! Та вивести свої гроші, банк не надає ЖОДНОЇ інформації!
25 января 2024, 18:15
Та они ждут что жертва у которой угнали банк, обратится в полицию, а те начнут чёто делать, но как итог, те подадут запрос в банк, банк им откажет, скажет это банк тайна идите в суд, и на этом дело законч :D