Напад у відділенні ПриватБанку, м.Одеса

94863108 8 января 2024, 1:27
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Добровольского, 129
09.12.2022 на мене було здійснено напад операціоністом прямо у відділенні ПриватБанку в місті Одеса, також в нападі приймала участь і начальник відділення. Був розбитий мій мобільний телефон, а саму мене зачинили у відділенні, не даючи можливості покинути приміщення, хоча я є мати малолітньої дитини, яка на той час була хвора та залишилася під наглядом сусідки. Я вийшла на 5 хвилин в ПриватБанк з метою зняти переказ та купити дитині ліки, коли відбулося ОЦЕ! Через моє питання українською, в яку чергу мені стати, на мене напали і зачинили в відділенні, без можливості покинути його. Після довгих судових тяжб, поліція визнала співробітників ПриватБанку винними. Але як такі неадекватні особи і далі працюють на своїх посадах??? А де кодекс поведінки співробітників ПриватБанку? А де клієнторієнтованість? Як можуть порушники закону і далі працювати в ПриватБанку???
8 января 2024, 10:28
Вітаємо.
Приносимо вам щирі вибачення за інцидент, з яким вам довелося зіткнутися. Ми
вважаємо якісне обслуговування клієнтів своєю ключовою метою. Нами була проведена внутрішня перевірка, в ході якої проведена необхідна робота з персоналом. Ми збираємо всі сигнали на співробітника, вони впливають на зменшення доходу співробітника, а також на винесення в адресу співробітника офіційних розпорядчих документів (догана, покарання тощо).
Дякуємо вам, що ви знайшли час розповісти про те, що сталося. Ми докладемо всіх
зусиль, щоб в подальшому співпраця з банком залишала у вас тільки позитивні
враження.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Напад у відділенні ПриватБанку, м.Одеса