Система гарячої лінії ПриватБанку не працює

Rytu1909 26 декабря 2023, 22:51
Вже майже тиждень не можу зв’язатися з оператором на номер 3700 там автовідповідач говоре що я можу зв’язатися через самообслуговування, оператор он-лайн … не з'єднує в Приват24 дзвінки через Приват24 теж автовідповідач. Зараз приват скаже що я не коректно задаю питання тому і не з'єднує, ну звісно не коректно я ж напевно ідіоtea чи не вмію коректно задавати питання. На номер 3700 телефоную через 3 хвилини дзвінок з банка в меню натискаю 0, але постійно говоре автовідповідач що для швидкого з'єднання я маю зв’язатися в самообслуговуванні… раніше з'єднували з представником, а зараз??? Що це трапилось??? Власний банкір не відповідає навіть писала що ТЕРМІНОВО ПОТРІБНО ЗАЯЗАТИСЯ З ОПЕРАТОРОМ.
Я незнаю навіть… жах.
Я вже писала відгук про те що в мене з карти знялася сума 3930,60 коп. Сьогодні зателефонував оператор і сказав що оплата була здійснена через комп’ютер, на моє питання чому мені не подзвонили чи не надіслали нічого зовсім, мені відповів якщо оплата через компютер то підтверджень ніяких непотрібно. Та в мене навіть немає компьютера і я не заходила жодного разу за 18 років в Приват24 через комп’ютер. Сказали що будуть вирішувать це питання… Авжеж, гроші крадуть вмить, а я маю сидіти на хлібі і воді з сином зараз бо питання вирішується від 45−120 днів. Дякую ПРИВАТБАНКУ ЗА ЗАХИСТ ВЛАСНИХ КОШТІВ ЯКІ ВКРАЛИ І ЗА НОВИЙ РІК. Ви звичайно ні в чому не винні і ніхто не застрахований від шахраїв, але якби у Вашому банкі було все більш захищено і краще б приходило більше підтверджувальних смс то все було б інакше, а так без власника картки можливо зняти все… ЧОМУ ??? Оператор не відповідає, гроші вкрали, а назад немає… 45−120 днів, через 5 днів Новий Рік, я навіть немаю… чекаю на результат 22 січня 45 днів буде по заяві на повернення, а 8 квітня 120 днів по заяві.
Шкода що я так обпеклася у Вашому банкі.
Колись навіть на 100грн. запитувало пін код, а зараз…
А ще сказали що через компьютер змінили мій пароль і таким чином витратили мої кошти, хоча банк не дзвонив мені коли змінювали пароль… ЯК ТАК ЛЮДИ ДРБРІ???
27 декабря 2023, 10:30
Вітаємо.
Описані вами операції доступні лише при наявності доступу фінансового номеру, необхідно знати також пароль від акаунту або ж ПІН код картки(для відновлення доступу в особистий кабінет), що відомі лише клієнту власнику картки.
Зі своєї сторони ми робимо все, щоб вберегти кошти клієнтів від шахраїв та наголошуємо, що клієнт сам також має змогу не дати заволодіти своїми грошима.
Ваша заявка на оскарження прийнята в роботу. Регламент розгляду заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. І разом з тим, ми докладаємо максимум зусиль, щоб рішення було позитивне для вас.

27 декабря 2023, 8:54
Скажу так, украсть деньги без слитых данных невозможно.
Сейчас мошенники звонят и под видом операторов мобильной связи: для продолжения действия пакета, вам прийдёт смс, назовите цифры из смс, и люди ведутся, у них угоняют номера, а потом входят свободно в их банки и выводят деньги.
Далее это слитые данные через фишинговые ссылки, допомогы всякие от ООН, всяко разных банков, красных крестов, президентов и прочей лабуды, так же являются мошенническими.
Один вообще в ощаде писал, через бота в телеграм слил свои данные, подумал это бот ощад банка и тупо слил там код :)
Люди вообще потеряли бдительность, а мошенники на этом наживаются, ни какая полиция вам не поможет, *возможно* только через суд, и то если банк предоставит инфу что клиентом был вход с помощью номера телефона, пароля, и тд, а значит клиент попадает под правило банка о передаче данных 3 м лицам и это равно разрыву отношений.
Всегда проверяйте не только картинку сайта банка но и так же саму ссылку чаще всего люди не внимательны и думают если картинка приват24 значит это приват 24 и можно вводить туда и номер карты и дату и cvv код. А потом через всякие алиэкспресс товаром их обналичивают.
Следите за своими деньгами сами, ни какие банки и операторы не будут вам звонить для уточнения какой либо информации о вас, про смс, номера ваших карт и в каких банках у вас счета.
maxno77
maxno77
27 декабря 2023, 12:49
Їм пофіг на все, банк це не ваш товариш, а брак по розрахунку, якщо щось не так завжди кине. написав вам особисто
27 декабря 2023, 13:47
Согласен и если ты банку не платишь и он не имеет с тебя, он выкинет тебя нафиг в ближайшее время) так как на халяву юзать систему не получится.
28 декабря 2023, 15:06
Дякую за коментарі. Я вже зрозуміла що чекати від ПриватБанку нічого. Колись рано чи пізно вернеться моє горе, тільки яким боком це вже не я вирішую.
28 декабря 2023, 15:12
З чого і за що я маю платити банку. За те що я інвалід і отримую в їхньому банкі соціальні державні кошти??? Цікаво тільки одне, в усьому що сталося Банк звинувачує мене, але після звинувачень говоре що ми віримо своїм клієнтам, в той же час нічого не роблячи для своїх клієнтів. Сказали б прямо грошей назад не чекайте, а вони лише обіцяють і все… З поліції доречі з 11.12.23 так ніхто мені і не дзвонив. Пройде місяць 11.01.24 сама схожу запитаю у них що там з моєю заявою? Цікаво що вони мені скажуть???
28 декабря 2023, 15:56
Если открыть замок, то любой может войти и украсть ваши вещи, чтобы вывести деньги нужно как минимум узнать у хозяина все коды с карты либо украсть финансовый номер… А люди никогда не умеют признавать свои косяки, они даж дьявола в виде ко зла рисуют, не понимая что это ко зёл отпущения:)

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Система гарячої лінії ПриватБанку не працює