Дуже сильно розчарована в ПриватБанкі.На жаль, але для мене шок…

Rytu1909 25 декабря 2023, 16:46
18 років була клієнтом цього банку, все було добре, до 8.12.23 року. У мене з карти о 16:00:01 списалися кошти 3930,60 коп. Мені ні смс ні повідомлення ні дзвінка, зовсім нічого в цей час небуло. 9.12.23 року зранку з сином зібралися на ярмарку, я зайшла в Приват24 і… чуть серце не стало, я і плакала і… В ПриватБанкі 18 років поспіль отримую соціальну допомогу на себе та після народження сина отримую допомогу на дитину, ніхто і ніколи нічого не крав, а тут… Подзвонивши до оператора одразу ж заблокувала карту, розповіла ситуацію, а мені (не один оператор і не одноразово) сказали що я роздала свої дані. Люди добрі Ви … я що ??? Написала заяву до поліції. Кожен день дзвоню запитую, а мені ніхто нічого не говоре… Я так розумію це все… Поголовно всі говорять вирішення від 45−120 днів.
Я в шоці. Перед Новим Роком я з дитиною залишилась без грошей, і нікого і нічого в ПриватБанкі не хвилює, всю мою інформацію по карті бачать і знають.Я навіть незнаю… нехочиться… так обідно і боляче, одною сумою 3930,60 коп. зняли кошти. (сказали в банкі що це було інтернет замовлення.) спочатку у мене в історії платежів писало EVA продукти, через декілька днів написало Сільпо продукти, я запитую як це розуміти мені говорять що не знають, а хто знає??? У мене всі скріншоти є від 9.12.23 до сьогодні. Кожен день чекаю назад кошти і вже сьогодні починаю розуміти що… Банк навіть код ніякий не присилав на таку оплату в інтернеті зовсім нічого навіть дзвінка небуло. Як це вийшло??? А пишуть що трьома способами кошти знімалися. Як трьома коли одна сума 3930,60 коп??? Може хто знає поясніть.
ПриватБанк не відповідальний до своїх клієнтів, без картки, без номера телефону, без пін коду без підтверджувальних смс знімає кошти з картки… це жах, а не банк. Нікому не рекомендую цей Банк.особливо мамам з дітками. Бережіть себе
25 декабря 2023, 17:40
Вітаємо. Нам дуже шкода, що з вами трапилась така ситуація.
Подібні списання без додаткового підтвердження можливі лише в разі, якщо на сайті раніше були введені дані картки та надана згода на проведення подібних оплат. Для прив'язки картки необхідно ввести термін дії, номер картки та CVV-код, що відомі лише її власнику.
Ми завжди радимо клієнтам бути уважними й слідувати простим правилам. В деяких ситуаціях клієнти самі потрапляють на гачок шахраїв та щоб такого не сталось ми розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
Проведенням розслідування за фактом шахрайства займаються правоохоронні органи, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію по транзакції.
За вашим зверненням був сформований запит на оскарження операції до міжнародної платіжної системи.
Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи.
Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання.

25 декабря 2023, 18:24
Я ще раз повторюю, я картку ніде не реєструвала ні на одному із сайтів не вказувала свої дані, особливо картки. По-перше мені це не потрібно, по друге Ви вкотре повторюєте те саме, обвинувачуючи мене… за що??? Я картку не світила не реєструвала ніде абсолютно. Як могли списати кошти без даних, абсолютно ніяких даних???
Lolik1837
Lolik1837
25 декабря 2023, 18:58
Увы, но сейчас такие технологии , что совсем не обязательно где-то там «светить» или регистрировать карту.

Достаточно просто даже рассчитаться картой в магазине, супермаркете и т. д.

Увы , никто не застрахован от современных мошенников , причем хоть вы клиент Привата, Моно, ПУМБа, Райфа . Разницы нет.
25 декабря 2023, 18:31
Мене навіть в поліції запитували, чи не говорили мені співробітники банку що це якийсь у них збій??? Я сказала ні. Що тоді з історією платежу??? Спочатку EVA продукти, потім Сільпо продукти??? На це яка у Вас відповідь. І ще, у мене золота картка яка надає можливість мати власного банкіра, коли сталася така ситуація, спочатку мені банкір сказав що на лікарняному, я зачекала тиждень і знову зв’язалася сьогодні на що вона вже сказала що вона в декреті??? І вже не працює, це як розуміти? Мені прийшлось змінити банкіра щоб зв’язатися з оператором бо на номер 3700 додзвонитися для розмови не можливо, а в Приват24 неможливо зв’язатися з он-лайн оператором відповідає машина яка запрограмована на оде і теж???
Валерка Котовский
Валерка Котовский
26 декабря 2023, 8:56
Такая уж у нас страна, никто не хочет *** рвать и работать, по закону должны были поднять в полиции, те дать запрос в приват, те ответили бы в каком именно магазине была покупка, потом вопрос в магазин, пробить по камерам кто покупал товар в такое то время и всё, но кому оно нахой надо?) У нас полицаи делают только ту работу которую скажут им хозяева или новости начнут *** их и публично выставлять.
28 декабря 2023, 15:25
Дякую, я вже заспокоїлась трішки та все це зрозуміла. Звісно що все рівно я чекаю назад свої гроші, але з кожним днем все більше і більше згадую тих людей які попереджали мене за ПриватБанк, та я сліпо не вірила, і говорил
21 февраля 2024, 14:48
Гроші повернули 19.02.24 року всі які викрали. Написали що це був збій. Нервів потрачено вдосталь, …
21 февраля 2024, 21:58
Гроші повернули 19.02.23 року. Чекати довелося довго, нервів витрачено вдосталь. Дякую що повернули всю суму.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Дуже сильно розчарована в ПриватБанкі.На жаль, але для мене шок…