Приватбанк з системою «безпеки» пробив дно

Taras Kramarets 23 декабря 2023, 12:29
Заглючив смарт годинник скинув його звісно всі карти які були туди додані теж позлітали і що б ви думали, коли добавляв назад то вони мені заблокували карту, вилогінили з банкінгу на смартфоні котрим користуюсь весь цей час і пофіг що ця прив’язка вже була і девайси не мінялись, пройдіть верифікацію ботом Яною чи як його там пройшов далі заблоковано і виходить мертва петля підтверджуєш «розблоковуєш» і по кругу це дно, звертаюсь до «служби підтримки» в чаті це шедевр пройдіть відеоверифікацію, на підставі чого ?! Ваш банк дно і сервіс повне дно на цьому відносини з цим банком можна вважати повністю закінченими бо таке терпіти я точно не буду, ви не тестите свій код від слова взагалі, ваша система безпеки дно як і сам банк. Більше вами користуватись не хочу не бажаю і не буду і всім хто ще користується про це повідомлю, такого в 2023 році уявити важко що для того щоб підтвердити що ти є ти з тих же девайсів підтверджуєш усі дані вірно, так ні цього замало ще відео верифікацію, а може ще чіп в одне місце може вставити ?! який «талант» це придумав ?!
ДНО повне краще користуватись будь-яким іншим банком, але це повно ДНО
Успіху в новому році «система параноїдальної безпеки дно банка Привату»
23 декабря 2023, 13:52
Вітаємо.
Процедура направлена на протидію шахрайства.
Бувають ситуації, коли шахраї отримують доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі смс не є перешкодою для них.
Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти.
Просимо проявити терпіння і розуміння необхідності в операції верифікації.

23 декабря 2023, 12:36
Так это твой смарт годинник дно
23 декабря 2023, 12:40
Звісно особливо, те що смартфон до цього був авторизований !!! дно це ваш банк
23 декабря 2023, 12:41
Чому інші банки спокійно пройшли цю процедуру добавляння, а лише найкращий банк в світі ні ?! це годинник дно ?! чи банк ?! відповідь очевидна враховуючи що користуюсь не одним прихватом.
23 декабря 2023, 12:50
Скорее всего банк пересрал утечки данных через приложение часов, вот и заблокировал карты. А верификацию проходить не хотим, для банка значит не владелец счета
23 декабря 2023, 12:58
Тоді для чого верифікація ботом Яною чи як її там ?! для чого казати для роблокування карти підтвердіть натиском 1 ? для чого якщо вже не в годинник добавляєш, а банально в приват зайти ?! це тупо і вимагати на кожну банальну зміну відео верифікацію як мінімум тупо враховуючи що звичайну ти проходиш повністю, це як би ви приїхали на заправку і сказали у вас бензин не якісний і доказали це методом проб, а продавець того бензину сказав би вам, а як докажете ?! от це так само, і для мене це повне дно, для чого робити веріфікацію ботом якщо вона не працює, скажіть відразу пройдіть відео ідентифікацію, для чого займатись тим чим не потрібно ?! просто тому що приват самий розумний ?! думаю ні ! цей банк просто плювати хотів на клієнтів і на те як зручно ним користуватись от і все ! Наголошую жоден з інших банків котрими користуюсь не вимагав верифікації ! а спокійно добавив ті картки ! а унікальний приват тупо відмовився це робити, там є смс яка відповідає за верифікацію операції ! і все, а привату і цього не достатньо так живіть з своєю параноєю і криворукими девелоперами, тільки таким сервісом я користуватись не збираюсь маю здоровенний досвід в ІТ і впевнено можу сказати це ДНО
Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 декабря 2023, 13:57
Чел, хватит ныть, это обычная практика прохождения видео вериф, может ты дропами пользуется, хозяин дал доступ к банкинку и пропал.
Я бы посмотрел как ты в пумбе бы такое писал, когда тебе сказали бы только явится в отделение банка и что ни какой видео вериф у них нет :D
SergeyNina
SergeyNina
23 декабря 2023, 22:51
Ещё повезло что не в отделене послали

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Приватбанк з системою «безпеки» пробив дно