Постійне підтвердженя входу

nfs379 22 декабря 2023, 18:33
У мене приват24 використовується в 2 місцях- на торговій точці як термінал і в мене особисто (я знаходжусь в зоні проведення бойових дій, де немає звязку). Я не виконую підозрілих операцій по картці, працюю тільки з 2 телефонів-один у продавця на точці, один у мене. Тепер поясніть чому я повинен кожен блін раз очікувати дзвінка банка щоб увійти в приват24(нагадую звязку тут 0) і кожен раз змінювати пароль? Чому не можна додати довірені пристрої щоб не запитувати кожен бісів раз відповіді на дзвінок з натиском 1 або смс і не змінювати по 10 разів пароль на один і той же або інший? Це викликає труднощі з терміналом бо клієнту доводиться чекати коли в нього нема часу допоки не ввійде продавець в приват 24, не зачекає дзвінка, не змінить пароль, не зайде в термінал, знову не зачекає повідомлення з паролем і вже тоді в термінал зайде. Або якщо це неможливо зробити то спростіть умови для отримання терміналу з ПРРО щоб я міг на нього перейти (в мене немає мільйону оборотів за рік)
23 декабря 2023, 19:45
Вітаємо.
Одночасно бути авторизованим на двох пристроях з одного облікового запису не можна, це вимоги безпеки.
Ви можете зареєструвати вашого продавця в якості касира, і проблем з авторизацією не буде.

23 декабря 2023, 9:49
Странно, в приложении есть раздел *Пристроi з активною сесiею* посмотрите там, есть ли эти 2 устройства, настройте биометрию, либо включите галочку вход без введения пароля.
Возможно приват отслеживает сам телефон или сеть и потому блочит думая что вас там кокнули, и пытаются деньги вывести.
23 декабря 2023, 19:50
Я просто в секторі а продавець в Миколаївській області, можливо це причина
23 декабря 2023, 19:51
Як саме додати інший телефон як касира?
23 декабря 2023, 21:03
Ну при входе он должен добавится же, когда он вошёл в приложение подтвердил звонком, биометрию настрить при входе можно отпечатком разблок