Заблоковано аккаунт

Anastasiia Mikhieieva 15 декабря 2023, 22:26
Сьогодні без попередження ПриватБанк заблокував всі мої картки, я не змогла авторизуватися в додатку та на сайті. Через онлайн чат оператор повідомив мені, що я більше не є клієнтом банку. Не пояснюючи причини. Пропонуют прийти в відділення банку та перевести кошти на рахунок іншого банку. Так, в мене там є невелика заборгованість по кредиту, але я сплачую щомісяця, і тільки нещодавно була невелика прострочена. Також банк попросив оновити дані і все після цього все й трапилося. Також на цей рахунок я отримую соціальні виплати як одинока мати. Так от, знаходжусь я далеко за кордоном в Азії, де немає жодного відділення банку. Кажуть можна зробити довіреність, але ніяких подробиць. Та взагалі обурює так відношення. Можна надіслати спочатку повідомлення, мейл, тощо. І взагалі в такій ситуації як зараз. За кордоном з дітьми і одна з найважливіших карт тепер не працює. Ви просто майстри ускладнювати життя.
16 декабря 2023, 10:20
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.

Наразі, ваше обслуговування обмежене. Вам буде надіслано лист від банку з даного питання. При розірванні ділових відношень надається можливість переказу залишків до іншого банку.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку, відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
16 декабря 2023, 12:15
Заметил что они всех выкашивают кто не в Украине, или не приносит им доход как клиент…
Попросите у них лист причины разрывания договора, пусть укажут там про терроризм, а потом можно подать на них в суд за клевету.
Лариса Шестакова
Лариса Шестакова
19 декабря 2023, 13:05
Можете дистанційно відкрити рахунок в монобанк, надати нові реквізити для соціальних виплат. В мене всі знайомі за кордоном після проблем з приватом користуються цим банком.