korotall 7 декабря 2023, 8:49
Мене здивувало отримати інформацію, що мій рахунок, було закрито без будь-якого повідомлення щодо причини. Являюсь клієнтом банку більше 10 років. Я прагну розібратися у причинах, що призвели до такого рішення, і вважаю, що мені належить хоть якась відровідь на питання, що до цього приводу.
7 декабря 2023, 9:52
Вітаємо. ПриватБанк працює виключно в рамках чинного законодавства та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Наразі, ваше обслуговування обмежене.
Для перерахування ваших коштів на рахунках, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі пакет документів для перерахування залишків коштів на ваш рахунок в іншому банку.

Lolik1837
Lolik1837
7 декабря 2023, 11:50
Обычно 99% клиентов банка отлично понимают почему банк прекратил с ними сотрудничество. Скорее всего и вы понимаете почему
7 декабря 2023, 19:08
Згідно п. п. 1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов’язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

А теперь пусть банк скажет, является ли заблокированный клиент в списке террористов или имеет отношение к международным санкциям? Если да то банк должен сразу же уведомить органы полиции, что у него есть пидозра что данный гражданин входит в список террористов и его нужно срочно задержать.
lolosha8
lolosha8
7 декабря 2023, 23:28
Впервые вижу от тебя адекватный комментарий, развиваешься , правильно Вот когда в лоб банку говоришь о заяве в органы они врубают заднюю и у них якобы достаточно доказательств, но как-то им не до заявы, завтра кстати иду к юристу заниматься данным вопросом, посмотрим чем закончится
8 декабря 2023, 9:03
Я то? неее, то чел скинул судовой вытяг по привату я начал чититать и нашёл там интресную статью…

Или ты думаешь я не понимаю что банки не имеют права на все свои деяния:?) конечно понимаю, но моё время мне дороже и для меня лучше обезопасить себя, чем потом разбираться через суды юристов и прочую лабуду.
Виноваты тут и банки и клиенты и те кто принимают оплаты от 3х лиц на бирже, и цель каждого спихнуть свою вину на другого.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк прийняв рішення про закриття карткового рахунку та відмову в подальшому обслуговуванні, без причини