Три літри 6 декабря 2023, 20:35
Короткий вступ: після повернення в Харків звернувся до свого ділера з питаннями по машині. СТО працює окремо від салону і в них заплатити можна або готівкою, а через Приват24. Довелось встановити цю штуку собі на телефон. При оплаті через Приват24 банк бере комісію 1₴ і це мене дуже дратує не стільки сумою скільки фактом комісії.

Сьогодні ще раз завітав по справах, і поки очікував спробував розібратись чи є варіанти заплатити без комісії. Нормальних тарифів зібраних в одному місця не знайшлося тож подумав можливо якщо відкрити картку привату можна буде платити без комісії. Але ні, не можна … не можна відкрити віртуальну (вона зветься діджитал) картку банку через застосунок банку — обов’язково треба завітати до відділення де пройти повну аутентифікацію. Є альтернативний варіант: зробити фото з паспортом та РНОКПП, а потім ще зробити відеодзвінок — але це не для відкриття картки, а для знов таки аутентифікації як клієнта. А картку ще потом окремо відкривати. Але головне з’ясував вдома сидячи за компом: комісія 1₴ береться завжди, незалежно від того якого банку картка.

От так я вчергове не став клієнтом Приватбанку. Я б ще зрозумів коли мова йде про кредит, але просту платіжну картку в інших банках можна отримати з набагато меньшим гемороєм. Це хіба що даніличи та льолікі обожнюють візити до відділень, але я нє.

Минулий раз, що смішно, теж був теж пов’язаний з автосалоном — він порекомендував мені оформити кредит через Приват, але просидівши декілька годин у відділенні і так я був відправлений додому з пропозицією прийти наступного дня. https://minfin.com.ua/ua/company/kredobank/review/308072/
7 декабря 2023, 9:48
Вітаємо.
Тарифи встановлюються, виходячи з кон'юктури ринку, собівартості надання послуги, наявності договору з отримувачем на прийом платежів. Інформація про тарифи є публічною і доступна на офіційному сайті. https://privatbank.ua/plategi-za-kominalnie-i-prochie-uslugi.
Віддалена реєстрація в Приват24 доступна для нових клієнтів.
Якщо ви вже були клієнтом банку, та виникли складнощі із доступом в Приват24, наші колеги в чаті Приват24 радо допоможуть розібратись в ситуації.

Illja
Illja
6 декабря 2023, 22:43
Одна гривня комісії це нічого можна сказать. Не розумію, чому вона дратує?
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
6 декабря 2023, 23:50
Это комиссия за перевод. В сутки по 10 переводов и не хилая сумма набегает, особенно если на банковские карты, там вообще по 5 грн
7 декабря 2023, 8:12
Бо в 99% інших банків я б заплатив 0% комісії.

Звісно сума мала, і я про це написав. Можете вважати моїм бзиком, але я не люблю банки яки беруть комісії за якісь повсякденні операції, якто перекази, «абонплата за користування рахунком», перегляд залишку і таке інше. Зазвичай я в таких банках рахунки не відкриваю та й взагалі намагаюсь оминати їх.
7 декабря 2023, 8:24
Проводи оплату банковской картой через банковский терминал
и тогда никакой комиссии не будет, конечно кроме терминалов
на «Новой Почте», где терминалы запрограмированы на р2р-переводы.
7 декабря 2023, 8:53
В тому то і проблема що немає в них банківського терміналу, а тягати готівку я не дуже полюбляю.

В самому автосалоні є каса банка ПУМБ в якій можна оплатити послуги салону як карткою, так і готівкою. Там я щось платив салону коли два роки назад оформлював покупку авто.

А от СТО якось саме по собі працює. Звісно це не зручно і мені не подобається, бо у іншого ділера (коли мешкав на Заході) платив за все карткою і ніяких цих танців з бубном24 не було.
7 декабря 2023, 8:39
До слова згідно тарифів я мав заплатити більше, не меньше 5 гривень.

Мабуть у цього СТО якись спецдоговір чи Приватбанка помилково порахував мені меньшу комісію.
7 декабря 2023, 8:05
«СТО працює окремо від салону і в них заплатити можна або готівкою, або через Приват24»
«банк бере комісію 1₴ і це мене дуже дратує»

Сумно, що тебе чрмусь не дратує той факт, що СТО працює в тіні,
отримуючи за свої послуги готівку або банківські перекази на картку
фізособи та не сплачує податки у повному обсязі до бюджету держави.

Торгівля здебільшого вже спромоглася вийти з тіні, навіть різним дріб'язком
та молочкою в Харкові торгують в кіосках приймаючи банківські картки, а от сфера
послуг, у тому числі й СТО, все ще ховають свої доходи від оподаткування…
7 декабря 2023, 8:36
Сумно, що тебе чрмусь не дратує той факт, що СТО працює в тіні,
отримуючи за свої послуги готівку або банківські перекази на картку
фізособи та не сплачує податки у повному обсязі до бюджету держави.

Тут ти трохи помилився, або я погано описав сам процес оплати: оплата відбувається через сканування коду в Приват24 та внесення деталей оплати (ПІБ, номер рахунку який мені надає СТО, сума).

Вони працюють як юридична особа, ТОВ, Альфа Авангард.
Тариф 1 гривня застосовується лише для переказів до партнерів які мають договір з Приватбанком на приймання платежів. Фізичні особи взагалі не можуть скористатись цією послугою як я зрозумів з тарифів https://privatbank.ua/business/prijem-platezhej-ot-naselenija

До слова інформацію про тарифи немає
— на сторінці «Тарифи» яка відкривається через посилання внизу сторінки сайту Приватбанка.
— на сторінці Приймання платежів за QR-кодом https://privatbank.ua/business/pryyom-platezhiv-po-qr
— на іншій сторінці «Приймання платежів за QR-кодом» https://privatbank.ua/qr

Я вчора майже випадково їх знайшов з першого разу і декілька хвилин шукав сьогодні щоб навести суми комісій.

Тут ще одна загадка, бо вчора я натрапивши на тарифи не сильно замислювався який саме тариф використовується в салоні. Але зараз дивлюсь що в тарифі написано таке:
«Приват24, QR-код, термінал самообслуговування — 0,3% (min 5 грн, max 200 грн)». А я, як вже сказав, пепеплатив лише 1 гривню на сумі 500 гривень, тобто це склало 0,2%. Тож я ще як кажуть «легко отделался».
7 декабря 2023, 9:13
Не отрицаю, что вы мог сделать неправильные выводы
из-за отсутствия полноты подачи информации.

Думаю, это не смертельно…
7 декабря 2023, 8:45
А знаєте ще що смішне. Я зробив дві оплати через Приват24. Але в історії операції пусто.

Це я вирішив перевірити чи дійсно з мене списувало рівно 1 гривню.
7 декабря 2023, 9:18
У каждого банка свои плюсы и свои минусы…

У Привата большие плюсы из-за количества
отделений, банкоматов и терминалов пополнения.

У Монобанка есть один минус — до сих пор закрытое
отделение Универсалбанка в Харькове.
7 декабря 2023, 9:29
У Монобанка есть один минус — до сих пор закрытое
отделение Универсалбанка в Харькове.

Ну, для мене це взагалі не мінус бо я там жодного разу не був. Один єдиний раз знимав валюту з картки (це було в іншому місті) — зробив це через касу А-банку, яки достатньо много.

Звісно є люди для яких це мінус, не заперечую це. Але Монобанк більше орієнтується на тих кому каси та відділення не потрібні.
3 января 2024, 12:23
ПриватБанк повідомляє нібито вирішив проблему

Але перевірити я це ніяк не можу: треба купувати 6ову сімку та пробувати знову реєструватись у Приват24

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Все стабільно: стосунки з Приватом не складаються ніяк — колись передовий банк продовжує з року в рік пасти задніх жижиталізації.