Шахраї. Олексій Павлович А-Банк

nikallenik 3 декабря 2023, 20:13
Пропонують заробіток на відсотках з умовних продаж. Перевела на його карту свої останні 4 тис грн. Люди заробляють в інтернеті, але у мене щось не виходить. Завжди обласна, а тут критична фінансова ситуація відключила голову 😔
Карта А-Банк на ім'я Олексій Павлович
БУДЬТЕ ОБЕРЕЖЕНІ!
4 декабря 2023, 8:38
Вітаємо.
Зазначений номер картки не належить ПриватБанку.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

kingcity
kingcity
3 декабря 2023, 20:46
Ви не перша і скоріш за все не остання…

Але взагалі тут гілка відгуків про Приватбанк. Ви трохи не по адресі з А-Банком.
nikallenik
nikallenik
4 декабря 2023, 8:54
Я написала тут це для того, щоб люди бачили. Претензії до банку я не маю. Я сама, власноруч переводила ці гроші. Нажаль приват не зміг відмінити цю транзакцію. Коли я шукала інформацію по цьому сайту https://shoporderf.com. По цій людині, картці, я нічого не знайшла, нічого поганого. Тому я повірила їм. Якщо люди будуть шукати інформацію цей популярний сайт, який вибиває в пошуку майже першим. Покаже їм це моє повідомлення і сподіваюсь вбереже від помилки. Дякую.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
4 декабря 2023, 9:10
Короче как я уже говорил, не будьте дураками и следите за своими деньгами сами, структура и органы государства не смогут вам помочь:)
Бесплатный сыр бывает только в мышеловке, если вы не знаете что такое биржи и что такое заработок на них с % я не советую вообще туда сувать нос и пытаться на чем-то с помощью кого-то заработать)
этому сайту всего лишь 1 год судя по статистике
Дата создания: 2023-02-16 13:45:47 UTC
Дата окончания: 2024-02-16 13:45:47 UTC
До окончания действия домена осталось : 74 дней
Обходите стороной всё что связано с заработком путём вложения, если только это не ваше личное дело